Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: (mod) android coklu kullanıcı

Yeni Üye baltazarhkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ığdır
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı

(mod) android coklu kullanıcı

arkadaslar merhaba android telefonlarda birden fazla kullanıcı nasıl acılır bayağı zamandır arastırıyordum nihayet yapabildim. windows gibi mantıgı var diger kullanıcıya gecerken tamamen farklı bir telefon oluyor . özel programları sohbetleri falan hicbir seyi görmüyor.ilgilenen arkadaslar icin ekledim. nasıl oldugunu anlatayım.bende s4 var s4 üzerinden anlatıyorum. 4.2 android ve rootlu olması gerek marketten switchme multiple account uygulamasını *****in . ama stock kernelde çalışmıyor adam kernel yükledim sorunsuz calıstı.programı acıp yetki verin kullanıcı olusturup switch diyin telefon yeniden başlayıp diger kullanıcıya gececektir bu kadar basit.görselinde nasıl oldugunu göreceksiniz zaten. tavsiye ederim kullanıslı oluyor.özellikle telefonu cocukara oyun icin veren arkadslar. oyunları ayarları bozmasın kişisel uygulamaları karıştırmasın apk download: http://dl.papktop.com/2013/01/Switch...ts_1_5_4_1.apk
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler  
    Konu baltazarhkn tarafından (05.Mart.2014 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye mtunctr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı baltazarhkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar androidlere windowstaki gibi birden cok kullanıcı nasıl acarız bilen var mı xdada diger forumlarda konular var uygulamaları *****dim ama olmadı ya da ben yapamadım. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

İsim:  images.jpg
Görüntüleme: 458
Büyüklük:  6.1 KB (Kilobyte)

--düzeltmee--vee yaptım sonunda arkadaslar . ***** yüklüyorum birazdan eklerim.nasıl oldugunu anlattım. yüklenince ekleyecegim görseli
    Apk sını yüklersen ve nasıl yaptığını anlatırsan biz de faydalanalım.
    EDEPLE GELEN LÜTUFLA DÖNER.... İLLA EDEP İLLA EDEP.

Yeni Üye baltazarhkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ığdır
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    konuyu düzenledim.
    Alıntı mtunctr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apk sını yüklersen ve nasıl yaptığını anlatırsan biz de faydalanalım.
    Konu baltazarhkn tarafından (05.Mart.2014 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.