Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Batarya Sorunu ve Çözümü

Yeni Üye
    Nereden
    konya
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Batarya Sorunu ve Çözümü

facebook müşteri hizmetleri
    İsim:  Screenshot_2014-03-20-01-10-07.jpg
Görüntüleme: 269
Büyüklük:  8.2 KB (Kilobyte)

Samsung Galaxy S3 Mini telefonumu tam bir sene önce satın aldım. Son 3 aydır düzensiz şarj ediyordum. Yani batarya tam boşalmamışken şarja takıp tam dolmamışken şarjdan çıkarıyordum vs. Ekteki ekranresminde gördüğünüz gibi bataryanın verimi perişan hale geldi. Bataryam şişti. Patlıycak diye korkmadım dersem yalan olur. Peki bu sorunu nasıl çözümledim? Yeni bir batarya alarak. Arkadaşlar, konuya bu başlığı koymamdaki amaç sizlerin de benim yaptığım hatayı yapmamanız konusunda dikkatinizi çekmektir. Hepinize iyi günler dilerim.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı uzunnalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsim:  Screenshot_2014-03-20-01-10-07.jpg
Görüntüleme: 269
Büyüklük:  8.2 KB (Kilobyte)

Samsung Galaxy S3 Mini telefonumu tam bir sene önce satın aldım. Son 3 aydır düzensiz şarj ediyordum. Yani batarya tam boşalmamışken şarja takıp tam dolmamışken şarjdan çıkarıyordum vs. Ekteki ekranresminde gördüğünüz gibi bataryanın verimi perişan hale geldi. Bataryam şişti. Patlıycak diye korkmadım dersem yalan olur. Peki bu sorunu nasıl çözümledim? Yeni bir batarya alarak. Arkadaşlar, konuya bu başlığı koymamdaki amaç sizlerin de benim yaptığım hatayı yapmamanız konusunda dikkatinizi çekmektir. Hepinize iyi günler dilerim.
    Kardeş nasıl kullandıktan bir yerlere vurmuş telefon şarj konusunda bir zirveye çıkmış 😊😀

Bu Konu için Etiketler