Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acil yardım açılış ekranında kalıyo

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Angry acil yardım açılış ekranında kalıyo

facebook müşteri hizmetleri
    ya arkadaşlar bugun kitkat attım tabiki p7500 cihazıma sonra sıkıldım jb atayım dedim daha hızlıydı ilk factory reset yaptım sonra vipe cache yaptım ondan sonra mounta girdim mounttan format data format system format sd kart yaptım gerizekalı gibi, sonra bi baktım açılırken kalıyo romu flashlayamadım sdyi sildigim için ne gibi şeyler yapmam lazım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hayrına yardım edin uppp

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bumu adamlıgınız

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Lightbulb

Alıntı metinejderh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bugun kitkat attım tabiki p7500 cihazıma sonra sıkıldım jb atayım dedim daha hızlıydı ilk factory reset yaptım sonra vipe cache yaptım ondan sonra mounta girdim mounttan format data format system format sd kart yaptım gerizekalı gibi, sonra bi baktım açılırken kalıyo romu flashlayamadım sdyi sildigim için ne gibi şeyler yapmam lazım

Hocam anladığım kadarıyla cwm yüklü
    cwm ye al tableti
    wipe data/factory reset seç
    install zip from sideload ı seç
    pc ye bağla
    android sdk geliştirme nin içinde platform-tools dosyası var o klasörü netten bul adb kodlarını çalıştırcak o
    sonra bi tane rom ***** romu o klasörün içine at attıktan sonra shift + sağtık ile komut penceresini çalıştıra tıkla
    açılan siyah ekrana "adb sideload romadı" yaz (tırnaklar yok) bekle sonra romu kurar tablet düzelir. anlamadıysan mesaj çak anlatırım

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı fth6000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam anladığım kadarıyla cwm yüklü
    cwm ye al tableti
    wipe data/factory reset seç
    install zip from sideload ı seç
    pc ye bağla
    android sdk geliştirme nin içinde platform-tools dosyası var o klasörü netten bul adb kodlarını çalıştırcak o
    sonra bi tane rom ***** romu o klasörün içine at attıktan sonra shift + sağtık ile komut penceresini çalıştıra tıkla
    açılan siyah ekrana "adb sideload romadı" yaz (tırnaklar yok) bekle sonra romu kurar tablet düzelir. anlamadıysan mesaj çak anlatırım
    üstad merhaba bu adb sideload ı *****dim tools tan çalıştırdım fakat başlat çalıştır a sizin dediğinizi yazıyorum görmüyor biraz daha detaylı yazar mısınız?

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    88
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Samsung tab 3 smt210 tablette (not bana tablet geldiğinde) Root ve Recovery yapıldıktan sonra tüm wipeler yapılmış ve bende tablete custom rom atmayı denedim. Yükleme yaptı ama bir türlü açılmadı. reboot yaptığımda tablet tekrar recovery modda açılıyor. bu konuda yardımcı olurmusunuz?