Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: N900 - N9000Q PHiLZ TOUCH DOKUNMATiK RECOVERY - 08.05.2014

Uzman Üye agabey_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    585
    455 mesaja 1,480 teşekkür aldı

N900 - N9000Q PHiLZ TOUCH DOKUNMATiK RECOVERY - 08.05.2014

Rootlu olan N900 ve N9000Q model cihazlar için Philz Touch dokunmatik recovery yayınlanmış. Kendim yükledim ve gayet güzel.

Aşağıdaki resim kendi telefonumdan değil, xda dan alıntı, bilgi vermesi için ekledim.

Yükleme Talimatı....:
    Dosyayı *****in
    Telefon veya harici hafıza kartınıza kopyalayın.
    Recovery menüye alın ve install (yükleme) yapın.

İlk yükleme sonrası kendisi tekrar recovery menüye girecektir, siz buradan reboot yaparak normale dönebilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,

beğendiğimiz çalışmalarda TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.

2. 5 kişi agabey_42 üyemize teşekkür etti:

aStex (10.Eylül.2014),mrdmrc (23.Eylül.2014),serhend001 (11.Mayıs.2014),vetemin (12.Mayıs.2014),ZulkarneynMS (21.Mayıs.2016)

Uzman Üye agabey_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    585
    455 mesaja 1,480 teşekkür aldı
    rezerve....
    Lütfen.....;
    Tüm konularda görüş bildirelim,

beğendiğimiz çalışmalarda TEŞEKKÜR butonuna tıklayarak beğendiğimizi gösterip, konuların devamına katkıda bulunmuş oluruz.

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    üstad ABD gelme N900T model note 3 var bi arkadaşımın, Türkçe menüsü yok telefonun ve yükleyemedik bir türlü. morelocale diye bir programdan bahsediliyor
    cihazı rootlayıp kurmak gerekiyormuş bu root dosyası N900T'ye yüklenir mi ..? yanlış bir şey yapmak istemiyorum bi arkadaşım var telefon tamircisi onunla görüştüm cihazın jtag dosyası elinde yokmuş ve çıkmamış henüz, doğrumudur ? yanlış bişey yapmayalım !