Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android gitti tizen geldi

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 14 teşekkür aldı

Android gitti tizen geldi

Arkadaşlar merhaba;

Android işletim sistemi yerine şu anda tizen sürümü yayınlanmaya başlandı benim gibi sabırsız arkadaşlar var ise anlatacağım şekilde çok basit bir kaç işlemden ibaret

Kurulum : (Öncelikle bu iş tamamen sizin sorumluluğunuzda)
    adresinden http://samsung-updates.com/device/?i...ls=Galaxy_Gear Galaxy Gear için yayınlanmış Tizen güncellemelerinden birini *****iniz. En güncel sürümlerden birisini *****menizi tavsiye ederim.
    İndirme işlemi tamamlanınca http://odindownload.com Odin isimli yazılımı *****in.
    Akıllı saatinizi Download moda alınız. (Saat açıkken 10 saniye kapatma tuşuna basın, Rebooting yazısını görünce 5 defa kilitleme tuşuna basın açılan menüden tuşa tek tek basarak Download yazısının üstüne getirin. Getirince 5 saniye tuşa basın.)
    Ekranda Android'in simgesini gördüğünüz zaman bilgisayarda Odin'i açın ve USB ile saatinizi bilgisayara bağlayın.
    Odin'de resimde olduğu gibi Added yazısını görünce PDA tuşuna basın.
    İndirdiğiniz Tizen dosyasını seçin ve kurulumun bitmesini bekleyin. (Bu işlem sırasında sakın bağlantıyı koparmayın.)

Ben yükledim tavsiye ederim türkiye için bu yazının yazıldığı tarihte güncelleme dağıtılmamış olup sorumluluk tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

SAYGILARIMLA IYI FORUMLAR.

Yeni Üye
    Nereden
    antalya
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba gear yüklerken çöktü downoad moda geçmiyor bu konuda yardımlarınızı rica edrim