Merhaba Arkadaşlar. Benim Küçük Oğlanın 1 ay kadar önce Telefonu düşürmesi sonucu dokunmatik kırılmıştı. ekran panelinde bi sorun yoktu ve dokunmatik te kırık olarak çalışmaya devam ediyordu. Ta ki bir hafta öncesine kadar. 1 hafta önce iyice tozutmaya başladı kendi kendine dokunma algılıyor dokunmatik panel kafasına göre tıklamalar yapmaya başladı. yeni bir panel aldım dün paneli taktım. şimdi size 2 sorum olacak...
aldığım dokunmatiği taktım ve telefonu açtım. gri lg logosunda takılı kaldı ve beklemek fayda etmedi ortalama 1 saat kadar bile bekledi ilerlemedi. dokunmatiğin soketini çıkararak tekrar açtığımda telefon açıldı. tekrar taktım yine açılmadı. aldığım yere gittim aşka bir paneli taktım onda da telefon açıldı ama dokunmatik çalışmadı. eleman telefonu flaşla düzelebilir dedi. ilk sorum 1. ekranla flaşlasam düzelme şansı var mı? 2. sorum da flaşlama ile düzelmezse diğer dokunmatiği alsam yani telefonun açılmasını sağlayan dokunmatiği alsam onunla flaşlasam düzelme şansı var mı? acil yardımlarınıza ihtiyacım var telefonsuz kaldım...