Sayfa 2 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Xperia Arc / Arc S 4.0.2.A.062 Root Yapma (Kolay)

Yeni Android
    Nereden
    Antalya, Turkey, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 17 teşekkür aldı
    facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı fenerkids Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben işlem 1.10 a geldim ve bana verilen key le birlikte kodu yazdım ama "Unlock Phone Requested FAILED <Remote: oem unlock failed!> hatası alıyorum bunun sebebi ne olabilir?
    Yazdığınız kodu ve verilen keyi kontrol edip tekrar deneyiniz...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Malesef yine aynı hatayı aldım acaba bir yerde bir yanlışlık yapmış olabilirmiyim neden hata veriyor bu?

Yeni Android
    Nereden
    Antalya, Turkey, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    1
    Malesef yine aynı hatayı aldım acaba bir yerde bir yanlışlık yapmış olabilirmiyim neden hata veriyor bu?
    Mutlaka bir yerde bir atlama yapıyor olabilirsiniz. Şu adımları tekrardan deneyin;
    1.02 Bootlader Unlock YES olduğunu görünüz.
    1.03 IMEI Numaranızın İLK 14 RAKAMINI GİRİN
    1.09 Çalıştırmış olduğunuz kod sonucunda çıkan rakamın 0.3 Olduğunu kontrol ediniz.
    1.10 Kodları tırnaksız olarak giriniz. Windows 7 kullanıyorsanız, komut sistemini ilgili klasörde açtıktan sonra, kodda yanlış yazımı önlemek amacıyla kodu kopyaladıktan sonra komut sistemi penceresini üst kısmında sağ tıklayınız. (Küçültme, Büyültme, Kapatma Butonlarının olduğu kısım) Edit menüsünü seçip Paste yazısına tıklayınız.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    çok teşekkür ederim bu aşamayıda yaptım ama son aşamaya gelince telefonda RootXperia.zip dosyasını bulamıyorum peki bu neden olabilir?

Yeni Android
    Nereden
    Antalya, Turkey, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    1
    çok teşekkür ederim bu aşamayıda yaptım ama son aşamaya gelince telefonda RootXperia.zip dosyasını bulamıyorum peki bu neden olabilir?
    İlgili dosyayı SD Kart içerisine attığınızdan emin olun ve 2.03 işleminden sonra karşınıza çıkan menüden şu şekilde ilerleyin...
    1- Install Zip From SD Kart (Girin)
    2- Chose Zip From SD Kart (Girin)
    3- (Listenin en aşağısına inin) ilgili dosyayı bulduktan sonra seçin ve çıkan listeden YES i seçiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    TEŞEKKÜRLER KAPTAN BENDE EVE GİDİNCE AKŞAM DENİYECEĞİM ELİNE SAĞLIK SIRF BU İŞLEMİ YAPMAMIN SEBEBİ DAHİLİ BELLEKTE YER KALMADIĞI İÇİN BUNU YAPARSAM eğer olursa eğer dahili hafızadan tüm uygulamaları sd karta taşıcam.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hocam selam bu saate kadar yaptım ayar çektim şimdi titanium backup kurdum açtığımda üzgünüm kök dizine erişim hakkım yok. uygulama çalışmayacak rom unuzun root erişimli olduğundan emin olun diyor dediğini harfiyen uyguladım herşeyde tıkır tıkır işlendi ama şimdi yok diyor. acaba google hesabımı girip telefon rehberini senkrorize ettiğim içinmi olmadı nedir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı cem650 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam selam bu saate kadar yaptım ayar çektim şimdi titanium backup kurdum açtığımda üzgünüm kök dizine erişim hakkım yok. uygulama çalışmayacak rom unuzun root erişimli olduğundan emin olun diyor dediğini harfiyen uyguladım herşeyde tıkır tıkır işlendi ama şimdi yok diyor. acaba google hesabımı girip telefon rehberini senkrorize ettiğim içinmi olmadı nedir.
    Uygulamalar menüsünde SuperUser'ın olduğundan emin misiniz?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    abi allahını seviyorsan yardım et ben root tan vazgeçtim sony composien den telefonu onar dedim telefonda farklı bir yazılım olduğundan yükleme yapılamıyor hatası veriyor sanırım çekirdek sürüm farklı olduğundan herhalde ben orjinale geri dönmek istiyorum bana ne olur yardım et nasıl yaparım kafayı yiyecem hala bulamadım lütfen.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    abi companion dan orjinale dönmek istiyorum bana gelen uyarı hatası

telefon değiştirilmiş bir yazılıma sahip olduğundan yazılım güncellemiyor.

Sayfa 2 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler