Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5131415
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Xperia Arc / Arc S 4.0.2.A.062 Root Yapma (Kolay)

Uzman Üye audeyay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANTALYA
    Ettiği Teşekkür
    301
    413 mesaja 610 teşekkür aldı
    facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı ayayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kimseyi rencide etmedim.. sadece yardım ıstedim ama yanıt alamadım....tabiki burda bu hizmeti veren arkadaslara emeklerinden dolayı saygı duymak lazım. ama benim cep telefon numaramı verdiğim arkadas hiç yakışmayan tarzda msj attıyor. sadece herkes sözünde dursun ve saygı çerçevesi içinde yardımcı olunacaksa olsunlar...
    Benim suana kadar yardım edicem deyipte etmediğim olmamıştir varsa senden başka biri çıksın kapaticam bu hesabımi, insan biraz Anlayışlı olur durumumdan bahsettim size, ne anlamı var 1000 kere aramanın mesaj atmanın bizim de burdan başka bir hayatimiz var sevgilimiz var, yapıcaz dedik ve yapıcaktik ama telefonu her aldığımda 5 arama oluyor ama her aldığımda ve bunu yapmak zorunda değiliz size kim numarasini verir acaba ayayaz? Burda Yardımlaşma sınırsız elimde olsa yanına gelirdim ama bu şekilde davranman yanlış "yapmak zorunda olmam gibi" ve elinizden hiçbir gayret gelmiyor elinizdeki işi başkasına yıkıp yaptırmaya çalışıyorsunuz, birde bana saygısız diyorsunuz çıksın burdan birisi sen bunu bunu yaptın diye "saygısızlık olarak" ben yine hesabımi kapatırim beni tüm moderatorler tanir ve Xperia arc bölümü "eski olanlar" buraya bu şekilde mesaj atmaniz yanlış bunu belirtmek isterim!

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Android Türkiye'nin Grubuna Herkezi Davet Ediyorum : Facebook Grubumuz

Teşekkür Butonunu Sol Avatarımın Altına Süs Olsun Diye Koymadılar !!!

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 2 kişi audeyay üyemize teşekkür etti:

Alucard (17.Mart.2013),esad-bal (17.Mart.2013)

Deneyimli Üye Alucard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Beylikdüzü / Gürpınar
    Ettiği Teşekkür
    447
    239 mesaja 942 teşekkür aldı
    Alıntı audeyay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim suana kadar yardım edicem deyipte etmediğim olmamıştir varsa senden başka biri çıksın kapaticam bu hesabımi, insan biraz Anlayışlı olur durumumdan bahsettim size, ne anlamı var 1000 kere aramanın mesaj atmanın bizim de burdan başka bir hayatimiz var sevgilimiz var, yapıcaz dedik ve yapıcaktik ama telefonu her aldığımda 5 arama oluyor ama her aldığımda ve bunu yapmak zorunda değiliz size kim numarasini verir acaba ayayaz? Burda Yardımlaşma sınırsız elimde olsa yanına gelirdim ama bu şekilde davranman yanlış "yapmak zorunda olmam gibi" ve elinizden hiçbir gayret gelmiyor elinizdeki işi başkasına yıkıp yaptırmaya çalışıyorsunuz, birde bana saygısız diyorsunuz çıksın burdan birisi sen bunu bunu yaptın diye "saygısızlık olarak" ben yine hesabımi kapatırim beni tüm moderatorler tanir ve Xperia arc bölümü "eski olanlar" buraya bu şekilde mesaj atmaniz yanlış bunu belirtmek isterim!

Biz tanıyoruz seni audeyay bukadar sinirlenmenin anlamı yok, sakinleş biraz hacı bu ne böyle

4. Alucard üyemize teşekkür edenler:

audeyay (17.Mart.2013)

Nereden
    ANTALYA
    Ettiği Teşekkür
    301
    Eyvallah abi ama durum belirttiğim gibi çok sinirlendim yahu

[SIGPIC][/SIGPIC]

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı audeyay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben yukarda yazdım sizin hizmetinize saygı duyduğumu LÜTFEN......
    bu kadar sinirlenecek ne var kardesim dediğin gibi bikaç defa aradım.. ama musait deyilsen musait deyilim dersin..olur biter..sana solediğim gibi en azından yaş farkından dolayı biraz daha uslubuna dikkat ederek konuşmanda fayda var..

Nereden
    ANTALYA
    Ettiği Teşekkür
    301
    Alıntı ayayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yukarda yazdım sizin hizmetinize saygı duyduğumu LÜTFEN......
    bu kadar sinirlenecek ne var kardesim dediğin gibi bikaç defa aradım.. ama musait deyilsen musait deyilim dersin..olur biter..sana solediğim gibi en azından yaş farkından dolayı biraz daha uslubuna dikkat ederek konuşmanda fayda var..
    Yaş farkı önemli değil benden küçük olsaydın bile seninle saygılı konuşurdum ki yine bir saygısızlık yapmadım, önemli olan senin attığın mesajdir"buraya"

[SIGPIC][/SIGPIC]

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bumu çok kolay yöntem?

Deneyimli Üye esad-bal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul & Osmaniye Takılıyoruz.
    Ettiği Teşekkür
    143
    129 mesaja 170 teşekkür aldı
    Alıntı hk632 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bumu çok kolay yöntem?
    Android sürümünü flashtool ile 42 ye çek flashtool la tek tıkla root at sonra keyfine bak ..

Yeni Üye ferhat67_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    4
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı Muhammed Keskinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komple olarak sizi Garanti Dışı bırakmıyor. Bu yaptığınız işlemleri garanti dışı bırakıyor. Yaptığınız bu işlemlerde eğer herhangi bir sorun meydana gelirse Sony Ericsson Sorumlu Tutulamaz ki firma da bunu sağlamak amacıyla söylüyor. Tekrar bootloader ı kapatmak isterseniz de, PC Companion ile onarım yapıp kapatabilirsiniz ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
    Yanlış yönlendirme yapmayalım lütfen Bootloader kilidi açık iken PC companion ile onarma yapamazsınız cihazı brick olmaya kadar götürür. Bl açık cihazı PC comp. ile onarma yapabilmek için flashtool ile unlockbootloader.ftf flashlanması gerekir. Sonrası onarım yapılır.

Xperia arc S den TapatalK 2 ile gönderildi...
    Xperia™ Platform TR _ Xperia arc S _ Xperia™ Platform TR
    https://www.facebook.com/groups/321603004564259/

Yeni Üye
    Nereden
    Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation

Konudaki
    1.05 http://dl-developer.sonyericsson.com...ownloadinf.zip adresinden dosyayı *****dikten sonra arşivden çıkarın. Android SDK programının yüklenmiş olduğu klasörü açıp vermiş olduğum adresteki dosya ile değiştirin >> "android-sdk\extras\google\usb_driver"

2.0 Adım - Telefonunuza Root Erişimi Sağlama
    Öncelikle Aşağıdaki Dosyayı İndiriniz ve Arşivden Çıkartınız...
    https://rapidshare.com/files/2286788...riaArcRoot.zip
    linkleri eskidir değiştirebilirsek güzel olur teşekkürler

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5131415

Bu Konu için Etiketler