Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uygulama boyutları

Yeni Üye MRZ86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

uygulama boyutları

ace almayı planlıyorum ama dahili 158 mb hafızasının yeterli olup olmayacağını merak ettiğimden uygulamaların yaklaşık olarak boyutlarını söyleye bilirmisiniz yani daha doğrusu 158 mb lık dahili hafıza bana sorun yaratabilirmi ... şimdiden teşekkürler.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı MRZ86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ace almayı planlıyorum ama dahili 158 mb hafızasının yeterli olup olmayacağını merak ettiğimden uygulamaların yaklaşık olarak boyutlarını söyleye bilirmisiniz yani daha doğrusu 158 mb lık dahili hafıza bana sorun yaratabilirmi ... şimdiden teşekkürler.
    Hayır yaratmaz.. Galaxy Ace 2.2 Froyo ile birlikte geldiği için uygulamaları hafıza kartına taşıma desteği sunar.. Froyo yüklü Galaxy Ace'inizde istediğiniz uygulamaları hafıza kartına taşıyarak dahili hafızadan tasarruf edebilirsiniz..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    çok saol bilgilendirmen için.

Yeni Üye
    Nereden
    maden
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    bazı buyuk uygulamaları uygalama yonetıcısıne gırdıgımde sd karta tası kısmı maalesef kapalı bu telı aldıgıma bın pısmanım.angry birds bile kasıyo.800 mhz lık ıslemcı gercekten berbat 3gs lerden daha ustun donanımı oldugunu ve androidin daha az sıstem gereksınımıne ıhtıyacı oldugnu dusunmustum buyuk bı yanılgı.hıc bısey yapamıyosunuz.3d ve hd oyun oynamak bı hayal.mutlaka guncelleme gelmelı bu tele.telde bırıyle konusurken tus takımını acıp bıseyler yazdıgımda sılme tusunun olmadıgını farkettım bu nasıl bır ısletım sıstemıdır!!

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Büyük boyutlu ve aslen telefon hafızasında kalması gereken uygulamaları hafıza kartına taşıyabilmeniz için cihazın kendi uygulama yöneticisinden faydalanamazsınız.. Bunu yapabilmeniz için root yetkisine ihtiyaç duyan sistemdışı uygulamalardan faydalanmanız gerekir..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Oyun için ben de önermiyorum bu cihazı. Ancak oyun dışı kullanım için oldukça şık ve yeterli bir cihaz. Fiyatına göre de daha fazlasını beklememek gerekli. Yüksek kalite oyun için her türlü platformlarda yüksek maliyetli cihazlar gerekir. Bu pc için de böyledir, konsol için de, telefon için de.

Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    şu an için aşşağı yukarı galaxy ace ile aynı fiyat aralığında satılan bir çok cihaz var piyasada onlarla kıyaslandığında muaazzam güzellikte bir telefon ama ace ı kalkıpta htc desire hd ile de veya galaxy s ile de kıyaslayamazsınız bu yanlış olur bence fiyatı itibariyle satın alınabilecek en güzel cihazlardan biri bende bir kaç gün içerisinde bu telefonu alacağım ...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Size katılıyorum. Telefon, klasmanındaki diğer telefonlardan oldukça yüksek performans sağlıyor. Tek eksik ise Flash Player desteğinin olmaması. Bunu da Custom ROM'larla gidermek mümkün olacaktır.

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Hafızayı en rahat görüntüleyebileceğiniz bölüm;

Uygulamalar -- > Ayarlar --> SD ve Telefon saklama alanı

altında cihaz belleği kısmına bakınız.. Orada gerçek değerler yer almaktadır.. Orada da 180MB yazıyor ise doğrudur..

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Alıntı Liman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kısımda sd ve telefon hafzasının kullanılabilir olan kısmı görünüyor, kaçta kaçının kullanıldığı değil.
    Kullanılan, kullanılmayan ve toplam olarak gösteriliyor.. 3 değer de mevcut..

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu