Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy Note 3 Neo Kasma Sorunları

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Galaxy Note 3 Neo Kasma Sorunları

facebook müşteri hizmetleri
    Telefonu alalı 2 ayı geçmesine rağmen bir türlü geçmek bilmeyen kasmalar ve çok yüksek düzeydeki ram kullanımlarına bir türlü alışamadım. Sorunu defalarca Samsung'a iletmeme rağmen göz kamaştırıcı bir cevap alamadım. Bende sorunu buradan dile getirmek istedim arkadaşlar.

1- Telefon rehberine girerken acayip derece de kasma.
    2- Gelen aramalarda telefonun 3 sn. geç ekran açması ve çalması.
    3- Güç tuşuna basınca telefonun ekranı 3-5 sn içinde açılması.
    4- Telefon askıda olmasına rağmen ram değerlerinin 900 MB - 1,25 GB arasında olması ki zaten 2 GB Ramin 1.67 GB'lık bölümünü kullanıyor olmamız.
    5- Whatsapp'tan resim bile göndermek için önce varolan ram durumunu belleği sil diyerek temizlememiz gerekiyor. Eğer bunu yapmazsanız 10 tane resim olan sınır 1 tane resime düşüyor ve telefonunuz hemen uyarı veriyor. Resimler gönderebilmek için BELLEK YETERSİZ.

1. ve 2. Problemler bir şekilde hallediliyor. Örnek verecek olursak Sim rehberi, Google rehberi gibi vs. vs. numaralarınızı kolay yönden Telefon hafızasına taşıdığınızda telefon çalar çalmaz ekranınız açılıyor ki bu kadar saçma bir çözüm işte. Ama diğer kasma sorunları ve çıkalı aşağı yukarı 8-10 ay olmasına rağmen hala güzel bir güncelleştirme alamamış olması.

Eğer elinde Note 3 Neo su olupta bu sorunları yaşamayan veya yaşayıp sorunu bir şekilde çözen varsa yardımcı olmasını ÖNEMLE rica ediyorum. Bu arada ilk konu açışım umarım yanlış ve hata yapmamışımdır. Yöneticilerimizin kontrol etmesini bekliyorum.

Yeni Üye microjojuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Note3 telefonum yok ama ilk aklıma gelen fabrika ayarlarına sıfırlamak.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı microjojuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Note3 telefonum yok ama ilk aklıma gelen fabrika ayarlarına sıfırlamak.
    fabrika ayarları ile ilgili bir durum değil bu fakat öyle varsaysak bile telefonu aldıgımdan beri 3 kere fabrika ayarlarına sıfırladım her defasında temiz kurulum yaptim fakat hala aynı bir sorun garantiye gönderip cihazın sıfırı talep etsemde gelecek telefonda aynı sorun olacak en iyisi kaskodan telefon parasının %80'ini geri almak sanırım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar bugün nasıl olduysa telefona güncelleme geldi sözde kararlılık güncellemesiymiş bakalım gerçekten kararlı bir güncelleme mi deneyip göreceğiz. dosya boyutu yaklaşık olarak 54 MB'dır. Android sürümü değişmedi hala 4.3 Ana bant sürümü ise N7500QJVUBNG1'dir. İyi günler dilerim

Yeni Üye microjojuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    işe yaradı mı kardeşim ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    valla bişey dersem inanırmısınız bilmiyorum ama gerçekten benim telefonumda kararlılık güncellemesi baya bir işe yaradı. ram 1.10'dan aşağı inmezken simdi normal durumda 680-700 MB arasında duruyor telefonda kasma bitti şimdi telefonun telefon olduğunu anladım

Yeni Üye vurqunum1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    telefon bok gibi beyler root alabiliyormuyuz