Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ROOT] Samsung Galaxy Alpha Nasıl Rootlanır, ROM, Kernel, Recovery Nasıl Yüklenir?

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı

[ROOT] Samsung Galaxy Alpha Nasıl Rootlanır, ROM, Kernel, Recovery Nasıl Yüklenir?

facebook müşteri hizmetleri
    RİSKLİ BİR İŞLEMDİR VE TÜM RİSK KULLANICIYA AİTTİR !!!

ROOT Hazırlıkları:

1. Telefonunuzun yedeğini alın.
    2. Telefonunuz pili en az %80 olmalıdır.
    3. PC'nizin pilinin %100 olduğundan emin olun.

ROOT Araçlarını İndirin:
    1. Odin için buraya tıklayın
    2. Samsung USB Sürücüsü *****mek için buraya tıklayın
    3. CF-Auto-Root dosyası için buraya tıklayın

Samsung "Galaxy Alpfa SM-G850F ROOT" için şu adımları izleyin:

Adım 1: Yukarıda verdiğim tüm dosyaları *****in ve PC'nize ilk önce "USB sürücüsünü (Driver)" yükleyin.

Adım 2: "Odin Progeramını" ve "CF-Auto-Root" dosyasını *****in. PC de bir klasör oluşturun ve "Odin dosyasını" zip'li dosyadan oluşturduğunuz klasöre çıkarın ve bu klasörde "CF-Auto-ROOT" dosyasını kopyalayın.

Adım 3: Telefonunuzda USB hata ayıklama modunu etkinleştirin. (Ayarlar / Geliştirici Seçenekleri / USB Hata Ayıklama (Geliştirici seçeneklerini aktif etmek için Ayarlar / Sistem/Cihaz hakkında / Yapım Numarasına yaklaşık 8 defa tıklayın)

Adım 4: Cihazı kapatın ve Download moda alın (Ses yükseltme+Power+Home tuşlarına aynı anda basılı tutun)

Adım 5: Download mod da devam etmek için bir uyarı göreceksiniz, tekrar ses yükseltme tuşuna basın, şimdi Download modundasınız

Adım 6: Odin Programını çalıştırın "Odin.exe" dosyasına şimdi çift tıklayın. Daha sonra USB kablosu ile telefonunuzu PC'ye bağlayın. Odin telefonunuzu otomatik algılar ve "com port" kutucuğu renkli olacaktır.

Adım 7: Odin programında "PDA" Butonuna basın ve Odin klasöründe veya PC de nereye kaydettiyseniz "CF-Auto-Root" dosyasını seçin

Adım 8: "CF-Auto-Root" dosyasını seçtikten sonra "Odin programında" Start (Başlat) düğmesine tıklayın.

Adım 9: Şimdi ROOT sürecini başlayacak cihazı hiç bir müdahale yapmayın. İşlem bittiğinde "Odin programında" PASS ve kutucuğun yeşil olduğunu göreceksiniz, bu işlem biraz zaman alır bu yüzden USB Kabloyu PC ve cihazla bağlantısını Kesinlikle kesmeyin.

Adım 10: İşlem bittiğinde Cihazınız otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Şimdi USB kabloyu çıkarın ve telefon açıldıktan sonra SuperSU uygulamasını göreceksiniz. Cihazınızın ROOT olduğundan emin olmak için buradaki uygulamayı yükleyin. (kullanmak için değil ROOT olduğundan emin olmak iç*****)

Güle güle ROOT'lu cihazınızı kullanın.

Not: Anlatım tamamen bana aittir, alıntı yapacak arkadaşlar lütfen kaynak belirtiniz.

by_moonlight

2. 2 kişi moonlight üyemize teşekkür etti:

alikasimoglu (30.Kasım.2014),JouNeTuRK (24.Ocak.2015)

Yeni Üye hknvlkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba , knox sayacını arttırıp arttırmadığı hakkına birşey söylenmemiş . bilgi alabilir miyiz ?