Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Navigasyon Uygulaması Tavsiye?

Aktif Üye celil20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    3
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Navigasyon Uygulaması Tavsiye?

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar galaxy s2 için uydu görüntülü navigasyon programı arıyorum. google harita pek hoşuma gitmedi, uzun zamandır nokia haritaları kullandığım için ona benzer bir program arıyorum. kullanımı kolay harita üzerinden seçip beni buraya götür diyebileceğim bişey. yardımlarınıızı bekliyorum.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (20.Şubat.2012 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Alıntı celil20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar galaxy s2 için uydu görüntülü navigasyon programı arıyorum. google harita pek hoşuma gitmedi, uzun zamandır nokia haritaları kullandığım için ona benzer bir program arıyorum. kullanımı kolay harita üzerinden seçip beni buraya götür diyebileceğim bişey. yardımlarınıızı bekliyorum.
    Market uzerinde navigator diye yazildiginda ucretli ucretsiz bir suru uygulama var. Resimleride verilmis durumda. Google Maps disinda hangisi sizin icin hangisi uygun görunuyorsa onu kullanin derim.
    Konu tokayto tarafından (31.Ocak.2012 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

3. tokayto üyemize teşekkür edenler:

yasin52 (18.Mart.2012)

Yeni Android smecit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    3
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    route 66 en iyisi gerisi hikaye

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben s5570 e igo8 i kurdum dün test ettim harika çalışıyor + sesli yönlendirmeleri falanda aktif idi .route 66 yıda demo olarak s5620 monteye kurup denemiş idim onda sesli yol yardımı yok , ücrete tabidir.
    Route 66 ücretsiz ful uygulama varmı ?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı metnes71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben s5570 e igo8 i kurdum dün test ettim harika çalışıyor + sesli yönlendirmeleri falanda aktif idi .route 66 yıda demo olarak s5620 monteye kurup denemiş idim onda sesli yol yardımı yok , ücrete tabidir.
    Route 66 ücretsiz ful uygulama varmı ?
    Forumumuzda illegal paylaşım yapılmamaktadır.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben sygic kullaniyorum satin aldim cok iyi bir navigasyon. Sehirlerarasi yolculuk yapiyorsaniz cok isinize yarar. Polis radarlarini 500 mt onceden haber veriyor. Tabi bunun icin internetinizin acik olasi gerekiyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    SYGİC i bende kurdum , güzel çalışıyor fakat cumartesi gebzede adres olarak verdiğim bankanın önüne kadar gittim halen farklı yeri gösteriyor idi.Sapma yaptı.
    radarlar bende çalışmıyor heralde , dediğiniz gibi internet kapalı ondan.

Novigasyon kurmak isteyenler hem igo hem bunu kursunlar ikiside güzel aradığınız adres birinde yoksa diğerinde bulunuyor.
    ben her ikisinide kulandığım için görüntü görsellikde igo , menü zenginliği ve adres girme kolaylığı olarak sygic güzel.
    ikisinide tavsiye ederim.

Yeni Android turk82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FRANCE/Paris
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    google navigation Tek gecerim.. Yada Navigon

google navigation tek defosu donemeclere yaklastiginda konusmamasi sadece ding diye 2 farkli ses cikariyor ama dunyayi avucunun ici gibi biliyor cunku devamli guncel

Aktif Üye Roja36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Maltepe / İstanbuL
    Ettiği Teşekkür
    7
    11 mesaja 18 teşekkür aldı
    iGo My Way ın uzerıne tanımam sürekli kullanıyorum cok profesyonel bi navigasyon uygulaması ınternet gerekmıyor harıtayı hafıza kartına atmanız yeterlı ınternet baglantısına gerek yok onune gelıcek tabelaları gosterir arabada gıttıgın km hızını birebir aynı gösteriyo + türkce ve sınırsız daha ne olsun
    Konu Roja36 tarafından (20.Şubat.2012 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    39
    15 mesaja 15 teşekkür aldı
    Telefonunda İnternet Kullanıyorsan Kesinlikle SYGİC Tavsiye Ediyorum...SYGİC İnternetsiz Çalışmıyor Bilginize...
    Samsung galaxy S II 4.1.2 Rusya Rom.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu