Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lg prada p940 telefonum yazılımsal bozuldu yardımlarınız bekliyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Unhappy Lg prada p940 telefonum yazılımsal bozuldu yardımlarınız bekliyorum

pradaya cyano gen mod yükledim ve ekrana cyano gen moda yazan ve dönüp duran birşey çıktı bende bataryayı çıkardım geri taktım recovery modda baçladı wipe data wipe cache ne gördüysem bastım sonra rebbor system dedim telefon kapandı biadaha ne yaptıysam açılmadı yani hiçbi belirtisi yoktu bende araştırdım biraz fastboot programını flash tool programını kendi orjinal kdz dosyasını *****dim driverıdı kurdum ama doğru kurduğumdan emin değilim çünki usb yi pc ye takıyorum bir görüyor bi görmüor 10 15 kere ses veriyor sonra susuyor bilgisar neyse ben fastboot u çalıştırdım ve modda başlatmayı başardım birincisi fastbooy mod o normal açılıyor sb yi takıp fastboot programından telefonu seçince o başlıyor 2. cisi ise sw modu yani sofware upgrade modu bu mod sanırım download modu olarak geçiyor, telefonda modu açıyorum sonra flash tool ile kdz yi seçip atmaya başlıor atarken yarıda kesiliyor çünki telefon kapanıyor yani bildiğin sw modu açıkken ve kdz dosyasını atarken kapanıyor telefon ve atan program duruyor restart or cancel diyor yani devam da etmiyor ne yapmamı önerirsiniz kısaca telefon şuan ölü gibi birşey içinde hiçbir şey yok neye bassam açılmıor anca bilgisayar yoluyla açılıyor ne yapayım ?

Süper Üye
    cool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    43
    391 mesaja 481 teşekkür aldı
    http://https://app.box.com/s/e7a3d4541b61a9e6284d lg prada sürücüler linkten *****ip pc ye kurup cihazı gerekli diğer dosyaları tmein edip yeniden cihaza kurulum yapmaya çalışınız

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    dediğinizi *****dim fakat ne işe yaradığını anlamadım omap4430 driverini elle yüklemiştim ya benim tam sorunum telefonu bataryasız pc ye bağlıyorum sonrasında okuyup okumuyor sonra fastboot tan seçiyorum başlatıyorum ve wait 5 saniye derken bataryayı takıp ses açma tuşuna basılı tutuyorum ve programda done yazıyor ve telefon s/w moduna geçiyor yani dowload modu sonra flash tool 2014 ile kdz yani rom dasyasını atmaya başlıyorum sonrasında atarken s/w modu birden kapaniyor yani telefon kapaniyor gidiyor yani tam sorun benim o sw modunda iken kapanması, ne yapayım driverları tam tamına nasıl yüklemeliyim lütfen söylermisiniz http://milaq.net/downloads/p940/misc/ bu sitede telefonuma ait programlar var oradan da bakabilirsiniz programlara falan, yardımlarınızı bekliyorum ilginiz için teşşekkürler

Deneyimli Üye JouNeTuRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    80
    128 mesaja 161 teşekkür aldı
    Windows sürümünüz nedir¿
    Başka herhangi bir cihaz driverı varmı pc de¿
    Virüs programı aktif mi¿
    Samsung Galaxy NoTe 3

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    windows 7 basic kullanıyorum, başka bir telefon driveri yok sanırım yani başka telefon bağladık fakat android yüklüydü ***** atmak için vs virüs programını da devre dışı bırakarak yapıyorum işlemleri bi ***** çekeyim you tuba vs koyayım bi izleyin isterseniz birde servis neder anakart değişecek mi der yoksa yazılım atarmı

Deneyimli Üye JouNeTuRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    80
    128 mesaja 161 teşekkür aldı
    Alıntı onuroz26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    windows 7 basic kullanıyorum, başka bir telefon driveri yok sanırım yani başka telefon bağladık fakat android yüklüydü ***** atmak için vs virüs programını da devre dışı bırakarak yapıyorum işlemleri bi ***** çekeyim you tuba vs koyayım bi izleyin isterseniz birde servis neder anakart değişecek mi der yoksa yazılım atarmı
    Garanti dışı sayılabilir cihaz müdehale ettiğiniz için.
    Hangi ilde yaşıyorsunuz¿
    Samsung Galaxy NoTe 3

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    zaten garantisi bitmişti bide rootlamıştım zaten eskişehirde yaşıyorum, ben şimdi telefona direk recovery modunu falan flashlayıp açamaz mıyım birde yaptım diyelim sd karta kdz yani rom dosayasını atsam recovery den yükleyebilirmiyim birde bi program yokmu ya skype gibi fakat siz kontrol edebileceksiniz pc yi bide facebook tan ekleyebilirmiyim sizi mesaj olarak adınızı vs yazarmısınız burdan çok yavaş ilerliyor tabi vermesseniz de farketmez, cevabınızı bekliyorum artık telefonu duvara atıp kırıp kurtulmak istiyorum

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Öncelikle uygun konu başlığı bulamadığımdan buraya yazıyorum, özür dilerim.
    LG PRADA P940 kullanıyorum. Telefonumda sürekli donmalar yaşıyorum. Yüklü programlar (whatsapp, facebook, tango vs.) ''yanıt vermiyor'' hatası veriyor. Ayrıca program güncellemelerinde sürekli hafıza yetersizliği uyarısı veriyor. Telefonun hafıza görünümü;

INTERNAL STORAGE 1,9GB/2,3GB
    DEVİCE STORAGE 703,3MB/4,0GB

şeklindedir. Yüklü programlar İNTERNAL STORAG'e yükleniyor. Bunları DEVİCE STORAGE'ye taşırsam sorunun hallolacağını düşünüyorum ama bir türlü bunu yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Selam ve saygılar...

Süper Üye
    cool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    43
    391 mesaja 481 teşekkür aldı
    Bunun için programlar mevcuttu google play store üzerinde uygulamaları taşımaya yardımcı olabiliyor

Bu Konu için Etiketler