Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vodafone 945 aldım tavsiyeleriniz?

Yeni Üye varyata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Vodafone 945 aldım tavsiyeleriniz?

facebook müşteri hizmetleri
    Selam arkadaşlar ikinci el bir Vodafone 945 aldım henüz kargo elime ulaşmadı ancak ben daha şimdiden nette telefonla ilgili gezinmeye başladım.

Telefon elime ulaştıktan sonra olmazsa olmaz yapmam gereken neler var yardımcı olurmusunuz.
    Uygulamalarını sorunsuz çalıştırmak, yeni uygulama eklemek, ***** izlemek, pratik çözüm gerektiren ve olmazsa olmaz nelere ilk etapta el atmalıyım? teşekkürler..

Yeni Üye
    Nereden
    türkiye muğla
    Ettiği Teşekkür
    10
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    as kardeş bu zamanda o telefon alınır mı ne telefonlar çıktı evet belki efsane bi telefon vodafone 945 kullanmasını bilirsen 2.3.7 kurup chainfire 3d yüklersen birçok samsungun açamadığı hd oyunları kurabilirsin madem telefonu aldın bu sitede yazılan herşeyi okuyup anlamaya çalış bende şu an vodafone 945 var ama kullanmıyorum çünkü üstünde deneyeceğim herşeyi denedim vodafone blade v aldım.

Yeni Üye varyata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı keskin18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    as kardeş bu zamanda o telefon alınır mı ne telefonlar çıktı evet belki efsane bi telefon vodafone 945 kullanmasını bilirsen 2.3.7 kurup chainfire 3d yüklersen birçok samsungun açamadığı hd oyunları kurabilirsin madem telefonu aldın bu sitede yazılan herşeyi okuyup anlamaya çalış bende şu an vodafone 945 var ama kullanmıyorum çünkü üstünde deneyeceğim herşeyi denedim vodafone blade v aldım.
    Merhaba, bütçe olayı bunu beni almaya itti arkadaşım imkanlarım bu kadardı,
    100 tl ye alabileceğim diğer pahalı telefonların yaptığı işlere yaklaşabilen android telefon olarak bir bunu tespit edebildim sadece.
    Birde fiyat ve özellik olarak turkcell in T11 i gözüme çarptı ama bunda karar kıldım.

"2.3.7 chainfire 3d" yi not aldım bilgilendirme için çok teşekkür ederim.