Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nexus 6'ya 3 Adımda TWRP Recovery Kurmak!

Yardım Sever Üye
    Berkant Karabudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    10
    72 mesaja 99 teşekkür aldı

Nexus 6'ya 3 Adımda TWRP Recovery Kurmak!

facebook müşteri hizmetleri
    Herkese merhabalar, bugün Nexus 6 cihazınıza nasıl TWRP Recovery kurabileceğinizi anlatacağım.

Gerekli olanlar :
    1-) Telefonunuzun Bootloader kilidinin açık olması gerekli.
    2-) Telefonunuzun ROOT'lu olması gerekli.

Bunları nasıl yapacağım diye soruyor iseniz daha önce açılmış olan konuya bakabilirsiniz.
    http://forum.andronova.net/showthrea...rabakmay%FDn-)

TWRP Kurulum Aşaması :

1-)Mağazaya girip "TWRP Manager" adlı uygulamayı *****iyoruz.

2-)Uygulamayı açtıtığımızda bizden ROOT izni istiyor ve buna izin veriyoruz tabiiki.

3-)"Advanced" kısmına girip "İnstall Recovery" diyoruz. Karşımıza gelen ekranda yukarıda telefonumuzun isimi ve aşağıda ise "İnstall Recovery" seçeneği bizi karşılıyor. Telefon ismine dikkat edilmeli. Nexus 6'nın kod adı olan "Shamu" yazmalı.

4-)Daha sonra ise "İnstall Recovery" diyerek, telefonumuza TWRP Recovery'nin kurulmasını bekliyoruz.

Bir rehberimizin daha sonuna geldik. Artık XDA Developers'den telefonunuza beğendiğimiz Custom ROM'ları seçip kurabiliriz.
    Konu Berkant Karabudak tarafından (04.Haziran.2015 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Berkant Karabudak üyemize teşekkür etti:

alikasimoglu (04.Haziran.2015),frkkrs (18.Ağustos.2015)

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    9
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    ellerin dert görmesin de kardeşim bişe dicem bu M 'i yükledin benim yabancı dil olmadığı için bootloder kilidini toolkitle kırmayı deneyince cihaz susuyor neyse 5.1.1 e geri döndürebilidim ama M de root mevzunu anlayamadım bir yardım edebilin mi ?