Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S3 neo ağda kayıtlı değil sorunu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 2 teşekkür aldı

S3 neo ağda kayıtlı değil sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    merhaba elimde yurtdışından gelme s3 neo var imei değiştirme yap dediler bizde spt box la reset default efs ve ardından imei repairle yeni imei attım ama hala sorun devam ediyor imei yazılı gözüküyo. spt den repair 3g network te yaptım olmadı. Nerde yanlış yapıyorum ve efs backupum yok

Yardım Sever Üye
    Berkant Karabudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    10
    72 mesaja 99 teşekkür aldı
    Genelde telefonlarda İMEİ değiştirildiğinde bu sorun ortaya çıkar. Ayarlar'dan diğer ağlar>mobil ağlar>ağ operatörü kısımına gelip kullandığınız operatörü seçin. 10 dakika kadar bekleyin. Sorun çözülecektir. Olmazsa yeniden başlatmayıda deneyebilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı Berkant Karabudak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde telefonlarda İMEİ değiştirildiğinde bu sorun ortaya çıkar. Ayarlar'dan diğer ağlar>mobil ağlar>ağ operatörü kısımına gelip kullandığınız operatörü seçin. 10 dakika kadar bekleyin. Sorun çözülecektir. Olmazsa yeniden başlatmayıda deneyebilirsiniz.
    onuda denedik secili ağ yok hatasi veriyor. Baska bi kaynakta calisan bir s3 neonun efssini kopyala buna yapistir diye bir konu var bu ise yararmi yarasa bile kopyaladigim telefonun imeisi calinmis olmaz mi ve o da bir muddet sonra kapanmaz mi

Yardım Sever Üye
    Berkant Karabudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    10
    72 mesaja 99 teşekkür aldı
    Alıntı galaxy y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onuda denedik secili ağ yok hatasi veriyor. Baska bi kaynakta calisan bir s3 neonun efssini kopyala buna yapistir diye bir konu var bu ise yararmi yarasa bile kopyaladigim telefonun imeisi calinmis olmaz mi ve o da bir muddet sonra kapanmaz mi
    Yarayacağını sanmıyorum. Dediğiniz gibi çalınmış gibi olur.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı Berkant Karabudak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarayacağını sanmıyorum. Dediğiniz gibi çalınmış gibi olur.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    peki ne yapıcam şimdi tel çöp mü elimde telefoncuda olan hertürlü box var evimde bunu nasıl yapıcam

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    box ile imei attıktan sonra, tekrar bootloader, rom ve kernel yüklemeniz sorunu çözecektir.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    İ9301 ise malesef şuan imei repair yok yazsanız bile şebeke gelmiyor . Tek çare cert dosyası satın almaktı ama 9301 için cert de aktif değil . Eski imei yazıp pasaport kaydı yapsanız bile şebeke gelmeyecek şuan için tek çare beklemek ..

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi