Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rom yükleme sorunu / download mode

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Rom yükleme sorunu / download mode

Selamlar.

3 senelik htc One X telefonuma Custom Rom yükleyeyim dedim. Sanırım biraz elime yüzüme bulaştırdım.

http://forum.xda-developers.com/htc-...avoru-t3026396

Şu adresteki AICP romu yüklemeye karar verdim. dosyayı *****dim. birşekilde telefonu rootladım ve clockworkmod recovery diye bir recovery programı yükledim. Daha sonra bir yedek aldım. Bütün cache'leri, systemi, wipe cache falan herşeyi sildim, bu arada yedeği de silmişim. Rom'um image dosyasını çalıştırdım, hatasız kuruldu göründü. Telefonu baştan başlattım.

Telefon yeniden başlayınca yeni rom'un logosu çıkıyor, dönüp duruyor. Yarım saat, bir saat bekliyorum bir değişiklik yok. Telefonda bir yedek de olmadığından eski sisteme geri dönemiyorum, sdcard'a dışardan erişip başka bir image dosyası yükleyemiyorum. Elim kolum bağlı kaldı.

Şimdi benim ne yapmam lazım, yapmam gereken birşeyi mi atladım bunu da bilmiyorum. Telefonun sdcardına bilgisayardan ulaşıp dosya atabileceğim bir sistem var mıdır? Download mode'a geçmem lazımmış sanırım ama nasıl olacağını da bulamadım. Yardımcı olmak, yol göstermek isteyen olur mu acaba?

Yardım Sever Üye
    Berkant Karabudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    10
    72 mesaja 99 teşekkür aldı
    Stock ROM atabilirsiniz, doğru adımlarla gitmişsiniz ancak ROM sorunlu bootlop(önyükleme tekrarı) olmuş. Dual USB bulabilirseniz, ona ROM'larını atıp kurabilirsiniz, en kötü Stock ROM atın.