Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HTC Desire nasıl dil değiştirir ve HTC Sync kullanırım?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

HTC Desire nasıl dil değiştirir ve HTC Sync kullanırım?

Merhabalar

Yurt dışından HTC Desire aldım, kullanım dilleri Alm. ve İng. , Türkçe yükleyebilirmiyiz ?
    Daha önce hep Nokia kullanıyordum ve rehper aktarma ile ilgili hiç problemim olmamıştı fakat bu HTC ye sadece sim kartan aktarabildim tabi bu sebeplede yarısı gelmedi gelenler ise sadece telefon no .
    HTC Sync programından da rehbere ulaşamıyorm.
    Özellikle şu rehber konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

işin özeti, bu Android konusunda çok acemiyim ilerleyen günlerde herhalde bu bölümün altında hep benim konularım olcak gibi görünüyor

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (20.Mayıs.2011 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Telefonunuzun Menüsünde bulunan Android Market'e girin. Eğer Gmail hesabınızı eklemediyseniz sizden bir Gmail hesabı ile giriş yapmanızı isteyecektir. Daha sonra sol üstteki arama butonuna "MoreLocale2" yazın ve aratın. Sonuçlardan çıkan aynı adlı uygulamayı *****in. Yüklendikten sonra açın ve çıkan menüden Türkçe seçeneğini seçin. Telefonunuz Türkçe diline göre ayarlanacaktır.
    Eğer Gmail hesabınızı eklerseniz bu hesabınıza bir kez rehberinizi yüklerseniz aynı hesabı kullanacağınız bütün Android telefonlara taşımış olursunuz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal bey yardımınız için çok teşekkürler

şu an için menü Türkçe oldu tek rehber kaldı.
    Rehber içinde cumartesi günü oturup tek yek uğraşmam gerekecek

Çok sağolun

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    eski telefonunuz nokia ise ve bluetooth varsa, desire hd bu yolla nokianın hafızasındaki telefon nolarını kendi içine aktarabiliyor. ben öyle yaptım.
    tüm uygulamaları açıp, oradan ayar (sadece ayar, ayarlar değil) açıp, işlemleri takip ederseniz nokiadaki telefon nolarınıda alabilirsiniz.
    HTC Desire HD Android Revolution HD/4G

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Prof78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski telefonunuz nokia ise ve bluetooth varsa, desire hd bu yolla nokianın hafızasındaki telefon nolarını kendi içine aktarabiliyor. ben öyle yaptım.
    tüm uygulamaları açıp, oradan ayar (sadece ayar, ayarlar değil) açıp, işlemleri takip ederseniz nokiadaki telefon nolarınıda alabilirsiniz.
    Malesef yapamadim

Ettiği Teşekkür
    328
    Rehberiniz fazla kalabalık değildir inşallah Numaralarınızı telefonunuzun hafızısına kaydedin ve Gmail hesabınız ile senkronize olun. Bundan sonra telefonunuza format atın ya da başka bir telefon alsanız bile Gmail hesabınız ile senkronize olursanız bütün numaralarınıza kavuşursunuz.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Hiçbir çözüme kavuşamıyorsanız bile en son ihtimal olarak alın telefonlarınızı gidin TIM'e orda iki cihaz arasında bir kablo bağlayıp bütün aktarma işlemlerini gerçekleştiriyorlar..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Nereden
    Balıkesir
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Merhaba,
    Ben de Samsung S5233'den HTC Desire 'a terfi ederken, Samsung'da rehberde tümünü Bloetooth ile gönder seçeneği ile hiç sorun yaşamadan yaklaşık 285 kaydı 2 dakika gibi bir sürede aktardım.
    Belki yardımcı olur.
    Selamlar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rehberiniz fazla kalabalık değildir inşallah Numaralarınızı telefonunuzun hafızısına kaydedin ve Gmail hesabınız ile senkronize olun. Bundan sonra telefonunuza format atın ya da başka bir telefon alsanız bile Gmail hesabınız ile senkronize olursanız bütün numaralarınıza kavuşursunuz.
    sim kart ile 250 tanesini taşıdım yaklaşık 100 tanesinide elle giridim, şu anda telefonda tüm rehberimi düzelttim.
    tek beceremediğim senkronizasyon kaldı bu konudada bi yardımcı olursanız sevinirim
    gmail hesabım var
    Eposta adresine mail adresini yazıyorum
    sunucu adresi otomatik gmail.com geliyor
    etki alanını boş brakıyorum
    kullanıcı adı kısmını ise 2 türlü denedim bir metinelbeli87 birde metinelbeli87*********** olarak şifreyide yazdım ama

gelen mesaj "Kimlik doğrulaması başarısız lkullanıcı adı veya parolayı doğrulayın" diyor
    ama şifre doğru

bu HTC ile işim zor gözüküyor

Ettiği Teşekkür
    328
    Başka bir mail adresiyle denemeye çalışın. Ben birçok kez senkronize ettim, böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu