Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: optimus X2

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

optimus X2

kullanan arkadaşlar telefonun iyi ve kötü yanlarından behsedebilirmisiniz ..Özellikle telefonun sarjının kaç gün gittiğini merak ediyorum..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Kurcalayıp, vide izleyip, çekip, telefonun heme hemen tüm özelliklerini kullandığınızda yaklaşık 2 gün gittiğini söylüyorlar. Şarjın 1 günden az gideceğini düşünmüyorum. Cihaz hakkındaki detaylı incelememize buradan ulaşabilirsin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurcalayıp, vide izleyip, çekip, telefonun heme hemen tüm özelliklerini kullandığınızda yaklaşık 2 gün gittiğini söylüyorlar. Şarjın 1 günden az gideceğini düşünmüyorum. Cihaz hakkındaki detaylı incelememize buradan ulaşabilirsin.
    androidtelefonları.net adresinizde pil ömrünü artırma diye bir şey var bu işlemi pilin gücünü artırarak mı yapıyolar yoksa başka bir işlemmi war

Ettiği Teşekkür
    328
    Adresin doğrusu AndroidTelefonlari.com. Sitedeki teknik işlemler hakkında detaylı bilgi için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Sanırım yazılım ile alakalı bir işlem. Siz yine de sorun.

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Alıntı tahaabay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androidtelefonları.net adresinizde pil ömrünü artırma diye bir şey var bu işlemi pilin gücünü artırarak mı yapıyolar yoksa başka bir işlemmi war
    bu işlem için birden fazla yöntem uyguluyoruz. her telefon için farklı bu. bazı tlefonlar için telefonun kullandığı elektrik voltajı düşürülmekte bazıları için kernel ile mhz düşürülmektedir. optimus 2x için ise ikinci yöntemi uyguluyoruz.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Nereden
    viranşehir
    Ettiği Teşekkür
    4
    2 mesaja 7 teşekkür aldı
    hocama bu arada ben çok kararsız kalmış durumudayım acaba samsung galaxy s2 yimi beklesem yoksa optimus 2x imi alsam diye çok kararsızım wave kullandığım için ekran kalaitesi kafamı kurcalıyor bide bu testlerde galaxy s2 yi ezip geçemiş çıkmamaış bi tel için yapılan testler doğrumu şimdiden teşekürler

Ettiği Teşekkür
    328
    Galaxy S2 ve Optimus 2x'in performansını karşılaştırmak için galaxy s2'nin piyasaya çıkması lazım. Bana kalırsa her iki telefon da iyi. Hangisini elinizde tutmak, kullanmak, taşımak daha cazip geliyorsa onda karar kılın. Performans konusunda büyük farkların olacağını sanmam.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Performansta ben de bir fark görmeyeceğimiz kanaatindeyim ama ben şahsen Samsung tercih ederim.. Çünkü neredeyse her parçasını kendisi üretiyor cihazları için.. Ayrıca herşey aynı olsa dahi Super Amoled Plus bambaşka..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben Optimus 2x tarafında kalıcam. Keza, bilinen pek çok geliştirici bu telefona yöneldi (Modaco'dan Paul, Amon_Ra, hatta Steve Kondik bile G2x adı altında amerika'da piyasaya sürülecek olan bu cihazdan edinecek gibi duruyor. Bu kadar iyi bir donanım, kilitsiz bir bootloader, ve müthiş developerlar ile, her şey çok ideal duruyor. HTC'nin bootloader'ları kilitlemeye başlaması, Samsung'un muhtemelen kilitli olacak olması gibi etkenler, geliştiricilerin bu cihazlardan yavaş yavaş uzaklaşmasına sebep oluyor.

Muhtemelen, telefonu alıp hiç uğraşmadan rahatça kullanmak isteyen biri için SGS II ya da HTC Sensation daha iyi çözümler olma olasılığı taşısa da, güncel kalmak, en güzel ROMları bulabilmek vs için, şimdilik doğru cihaz kesinlikle Optimus 2x.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Samsung Locked Bootloader kullanırsa çok fazla şeyin değişeceğini düşünüyorum.. Olumsuz yönde..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu