Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vodafone 945 android market

Yeni Üye Sabano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İST. TUZLA Tersaneler Böl.
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Vodafone 945 android market

Merhaba arkadaşlar
    Vd. 945 telefonlar için *****ilen 1mobilemarket uygulaması bahsedilen android marketin kendisimidir yoksa farklı bir uygulama mı vardır. Android turkiyenin yayınladığı bazı uygulamaların 1MobileMarketten *****ilememesinin sebebi nedir? Buna bağlaya bilirmiyiz, androidmarket sitesinden *****mek istediğimizde ise bu isimle kayıtlı telefon bulunamadı uyarısı veriyor. nerelere kayıt olmamız gerekiyor ya da neleri beklememiz gerekiyor....
    Konu Sabano tarafından (15.Nisan.2011 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben vodafone dan aldım bu telefonu ... hiçbir şekilde birşey *****emiyorum. müşteri hizmetlerinide aramı ama bana halen uygulama çalışmaları devam etmekte ilerleyen zamanlarda düzeltilecektir denildi. aldığıma pişman oldum telefonu. ayrııca aldığım günden beri de telefon kendi kendine kapanıyo bu konularda bilgisi olan varsa bana bilgi verebilirmi ???

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı Sabano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Vd. 945 telefonlar için *****ilen 1mobilemarket uygulaması bahsedilen android marketin kendisimidir yoksa farklı bir uygulama mı vardır. Android turkiyenin yayınladığı bazı uygulamaların 1MobileMarketten *****ilememesinin sebebi nedir? Buna bağlaya bilirmiyiz, androidmarket sitesinden *****mek istediğimizde ise bu isimle kayıtlı telefon bulunamadı uyarısı veriyor. nerelere kayıt olmamız gerekiyor ya da neleri beklememiz gerekiyor....
    Bahsettiğiniz uygulama orjinal android market değildir.. 3. parti bir yazılımdır.. Telefonunuzdan android markete erişebilmek için de Vodafone 945'in orjinal yurtdışı yazılımını yüklemeniz gerekir.. Bu şekilde android markete erişim sağlayabilirsiniz fakat muhtemelen cihazınız türkçe dilini ve klavye düzenini kaybedecektir..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    birçok seçenek var bunu düzeltme konusunda ben tam olarak açıklayamıyorum ama yeni rom yüklemeden bu işlemi halledebildim bazı forumlardaki arkadaşlar sayesinde android marketten istediğim gibi *****me yapabiliyorum. telefon gerçekten çok güzel biraz kurcalayın orjinal romunu değiştirmeyin sonra garantiyle başınız ağırabilir. (z4root yükleyim ve rootlayın teli root telefon tekrar açılıncaya kadar geçerli olacaktır. ayrıca link2SD programını mutlaka kurun (root gerekli bu program için) bu program sayesinde oyunları ve programlarınızı sd kartta ayırdığınız bölüme kurabiliyorsunuz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam Arkadaşlar;
    945 için yeni rom çıkmadımı acaba...
    Hala 2.1 de cihaz..
    Saygılar;

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Şu anda herhangi bir güncelleme söz konusu değil.. Herhangi bir haber alındığı taktirde forumda yeralır zaten..
    Konu Onur Şanlı tarafından (25.Nisan.2011 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye Sabano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İST. TUZLA Tersaneler Böl.
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Erhan selam bahsettiğin z4root olayını bende gördüm ama tırstım garanti kapsamı dışı kalır diye daha telefonun keyfini çıkartmadan tamirlerde dolaşmasını istemem rica etsem yapmış olduğunun uygulamayı adım adım anlatabilirmisin ve önemli bir konu SD kart. Benim telefonda download olan herşey dahili hafızada yer alıyor. sd karta aktaramıyorum ve kısa sürede boş yer yok diyor kimilerini siliyorum sonrasında devam ediyorum.
    şimdi ben bu adımları yapmaya kalksam 3. yada 4. adımda tıkanacağım bu yüzden sizden bilgi almak isterim. iyi günler

Yeni Üye
    Nereden
    batman
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sevgili arkadaşlar daha önce bir room yukledim çok guzel çalıyor ayrıca marketede girebiliyorum tek sıkıntım var oda yukarda kardeşimizin belirtiği gibi *****diğim uygulamarı hafıza kaerın aktarmaması bu yuzden ıstedıgım herseyi *****emiyorum...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    vodafone orjinal sitesinden marketli yazılımı yayınladı arkadaşlar artık marketi kullanabiliyoruz

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Vodafone'un internet sitesini ziyaret ettim 'Vodafone 945'in sayfasını.. Sadece aşağıda linkini verdiğim adreste 'Android 2.1 İşletim Sistemi' yazan bölüme tıklandığında bir *****me bağlantısı açılıyor.. Bahsettiğiniz güncel yazılım o bölümde mi yoksa sitenin farklı bir yerinde mi yer alıyor.. Daha detaylı bilgi aktarabilirseniz sevinirim..

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu