Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acilis Ekraninda Takili Kaldi ?

Aktif Üye
    Nereden
    sivas
    Ettiği Teşekkür
    48
    15 mesaja 37 teşekkür aldı

Acilis Ekraninda Takili Kaldi ?

arkadaşlar kusura bakmayın öncelikle konuyu buraya açtığım için ama hemen görmenizi istedim o yüzden. AOKP 28 romdayım tema paketlerini yükleyim derken tlfn açılış ekranında kaldı .wipe cahe işlemini yapmama rağmen. Bu tema olması olmaması çok önemli değil ama ben şuan iş yerindeyim ve tlfn çok lazım oluyor recovery moda giremiyorum 3 tuşla ki tekrar rom kurayım nasıl halledebilirim bunu.yardımcı olursanız cok sevinirim

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Forumda acil yardim tarzi basliklar acmak yasaktir. Forum kurallarini okuyunuz. Bu sekilde actiginiz tum konular sorgusuz sualsiz silinicektir.

Konu basligi duzeltildi.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

3. tokayto üyemize teşekkür edenler:

hsn_bsr (21.Mart.2012)

Aktif Üye
    Nereden
    sivas
    Ettiği Teşekkür
    48
    teşekkür ederim düzeltmeniz için.sizin yardım öneriniz yokmu

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    Cihaz acilis ekraninda kaldiysa Recovery Mod ile Wipe islemlerini uygularsaniz acilicaktir. Fakat giremediginizi söylemissiniz.Download Mod'a girebiliyorsaniz Odin ile stock rom'a dönun.

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    Alıntı hsn_bsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın öncelikle konuyu buraya açtığım için ama hemen görmenizi istedim o yüzden. AOKP 28 romdayım tema paketlerini yükleyim derken tlfn açılış ekranında kaldı .wipe cahe işlemini yapmama rağmen. Bu tema olması olmaması çok önemli değil ama ben şuan iş yerindeyim ve tlfn çok lazım oluyor recovery moda giremiyorum 3 tuşla ki tekrar rom kurayım nasıl halledebilirim bunu.yardımcı olursanız cok sevinirim
    Aokp b28'de tema paketlerini kurarken temayı wipe cache wipe dalvik yaptıktan sonra kurun ondan sonra restart atın telefon acılsın ondan sonra black app'sı yükleyin diğerleri içinde aynı tek tek yükleyip yükledikten sonra restart atarsan bir sorun oluşmaz Aksi seferde hepsini aynı anda yüklemeye çalışırsanız boot ekranında takılı kalıyor ekran
    Eğer takılı kaldıysa recovery'e girip wipe data/cache/dalvik yapıp tekrar romu flashla düzelir

Aktif Üye
    Nereden
    sivas
    Ettiği Teşekkür
    48
    teşekkür ederim stock rom a döndüm halloldu konuyu nerden kaldırıyoruz?

Aktif Üye
    Nereden
    sivas
    Ettiği Teşekkür
    48
    Alıntı aXXo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aokp b28'de tema paketlerini kurarken temayı wipe cache wipe dalvik yaptıktan sonra kurun ondan sonra restart atın telefon acılsın ondan sonra black app'sı yükleyin diğerleri içinde aynı tek tek yükleyip yükledikten sonra restart atarsan bir sorun oluşmaz Aksi seferde hepsini aynı anda yüklemeye çalışırsanız boot ekranında takılı kalıyor ekran
    Eğer takılı kaldıysa recovery'e girip wipe data/cache/dalvik yapıp tekrar romu flashla düzelir
    her ayrı eklentiyi kurarken mi cache ve dalvik yapmalıyım?

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    her ayrı eklentiyi kurarken mi cache ve dalvik yapmalıyım?
    yok sadece ilk olarak temayı kurarken yapmanız yeterli, temiz bir kurulum acılması acısından sadece her seferinde tek tek kurun ve restart atın kurduktan sonra

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    teşekkür ederim stock rom a döndüm halloldu konuyu nerden kaldırıyoruz?
    Konunun kaldırılmasına gerek yok. Sizin gibi aynı sorunu yaşayan birileri olabilir. Konu açmadan sorusuna sizin konunuzdan sadece söylenenleri uygulayarak cevap bulabilir.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk