Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mesaj Gelince titreşim olmuyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Lightbulb Mesaj Gelince titreşim olmuyor

facebook müşteri hizmetleri
    9103 kullanıyorum.1 ay oldu.Mesaj gelince 2 kere kısa titreşim oluyordu.şimdi nedense olmuyor.Gelen aramalarda titreşim oluyor.Ayarlara baktım herşeyde titreşim seçili olmasına rağmen mesajda titremiyor.nedenini bilen ve nasıl düzeltileceğini bilen varmı.teşekkürler

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Ayarlar/Ses menüsündeki Geri bildirim gibi sonda bir seçenek olması lazım o açık mı?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Bilal Akgunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayarlar/Ses menüsündeki Geri bildirim gibi sonda bir seçenek olması lazım o açık mı?
    kapalıymış.açtım şimdi mesaj gelince anlarım...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yok olmadı.onu açınca geri tuşuna basıldığında titreşim veriyor.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı sorun bendede oluştu ne yazık ki. Ayarlardan açık olmasına rağmen sms ve whatsapp bildirimlerinde titremiyor telefon sadece aramalarda titriyor. Whatsapp ayarlarında tek tek inceledim hiçbir yerde problem göremedim. Sebebini, çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    aynı sorun arkadaşımda da oldu ne yaptıysa düzelmedi format dahil en sonunda servise gönderdi yaptılar önerim siz de fazla kurcalamadan servise gönderin eminim daha sağlıklı yapacaklardır..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim titreme problemim kendiliginden cozuldu ya da farkinda olmadan ben cozmuste olabilir. Go luncher uygulamasini kurmustum onu silince titresim sorunu olusmustu ya da oyle denk geldi emin degilim tekrar yukledim go luncher duzeldi simdi tekrar sildim ve problem yok artik titreme konusunda.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Go luncher uygulamasını kurunca titreşim mesajlarda olmuyordu.Kaldırmama rağmen düzelmedi.vibrate tools u kurdum ..oldu..silince bile titreme normale döndü..bilginize

Edit: Go luncher ı tekrar kurdum.kaldırmadan önce masaüstünü yedeklemiştim.tekrar geri yükledim. titreşim normal 2 kez kısa şekil de titriyor.
    Konu T@RIK tarafından (19.Kasım.2012 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı T@RIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Go luncher uygulamasını kurunca titreşim mesajlarda olmuyordu.Kaldırmama rağmen düzelmedi.vibrate tools u kurdum ..oldu..silince bile titreme normale döndü..bilginize

Edit: Go luncher ı tekrar kurdum.kaldırmadan önce masaüstünü yedeklemiştim.tekrar geri yükledim. titreşim normal 2 kez kısa şekil de titriyor.
    Aylardır bu problem için uğraşıyorum gerçekten sonunda işe yarar bi şey teşekkürler