Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hareketli duvar kagıdı problemi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Smile hareketli duvar kagıdı problemi

bana yardımcı olursanız sevinirim htc wildfire telefonum var froya 2.2 yüklü hareketli duvar kagıtlarını yukleyemiyorum. açmıyor. hareketli duvar kagıtlarını nasıl açabilirim. yuklemem gereken bir programmı var.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    HTC wildfire'ın orjinal ROM'u LiveWallpaper'ları desteklemiyor. Telefonunuzu rootlayıp WildPuzzle gibi Custom ROM'lardan birini kurarak LiveWallpaper kullanabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    İyi akşamlar. Ben yni bir telefon aldım HTC Wildfire umarım memnun kalırım ilk defa android telefon alıyorum. sizce bu telefon nasıl. bide bir sorum olacak. bu arama yapmak için numara girirken titreşim aktif yani her tuşa basınca titriyor bunu nasıl iptal edebilirim. yardım lütfen...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı unifebli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar. Ben yni bir telefon aldım HTC Wildfire umarım memnun kalırım ilk defa android telefon alıyorum. sizce bu telefon nasıl. bide bir sorum olacak. bu arama yapmak için numara girirken titreşim aktif yani her tuşa basınca titriyor bunu nasıl iptal edebilirim. yardım lütfen...
    Fiyatına göre gayet iyi bir telefondur. Titreşim ile ilgili ayarlara; settings/call settings veya /Sound Settings menülerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yav her yolu denedim ama yinede titrişimi iptal edemedim. titreşim derken sadece numara girirken olan titreşimden bahsediyorum telim türkçe biraz daha ayrıntılı açıklarsınız çok sevinirim. bde su navigasyon ücretsiz mi daha dogrusu telde navigasyon var mı, bu konum bilgisi sorduğumda hattım üzerinden mi giriyor yoksa ücretsiz olan bir wifi üzerinden mi giriyor. şimdiden çok teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba ;

ses ayarlarından,
    geri bildirim başlığı altında ;

dokunsal geri bildirim deki check işareti kaldırınca işlemlerdeki titreme özelliğini kaldırmış oluyhorsun.

herhangi bir wifi üzerinden kullanabilirsin. ama net bir cevap için gsm operatörüne sor. en sağlıklısı..

kolay gelsin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    İyi akşamlar arkadaşlar. bir sorum olacaktı ben wilfire kullanıyorum yeni almıştım daha. bu telefonumun nete şebeke üzerinden değil sadece wifi üzerinden bağlanmasını istiyroum. mobil şebeke ağını kapataıyorum bu defada nete hiç bağlanmıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz. bide bu hava durumu göstergesini her güncelemede şebeke üzerinden mi güncelliyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar benm htc wildfire telefonuma bu ücretsiz olan android marketi yüklemek istiyorum. Nereden bulabilirim. yardımcı olurmusunuz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hava durumunu ben wifiyi açarak kablosuz agdan güncelliyorum.nete baglanmak içnde aynı yöntemi kullanıyorum.wifiyi aç kablosuz agdan baglan.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    inan bana bu hareketli duvar kağıdının şarjını sömürmesinden başka hiçbir avantajı yok.Zaten telefonu günde 2 kere şarja takmak beni katil edecek.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu