destek hattı
Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: konuşma sesi yankı yapıyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

konuşma sesi yankı yapıyor

Sponsorlu Bağlantılar

teknoloji.

Konuyla ilgili 0888 233 7373 Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

merhaba arkadaşlar..şöyle bi sorunum var..telefonda konuşurken sesim karşı tarafta yankı yapıyor.ve haliyle iyi anlaşılmıyor..ses ayarlarına girdim ama sorunu gideremedim..acaba bu durum neden kaynaklanıyor..benzer şikayeti olan oldu mu..yardım ederseniz sevinirim..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Bunun donanımsal bir sıkıntı olma ihtimali yüksek. Bence direk servise gönderin.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

teşekkür..tlf yurtdışından geldiği için garanti kapsamında değil..onun için servise vermekten çekiniyorum.ancak sorun devam ederse başka da yapacak birşey yok sanırım..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Alıntı albatrros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür..tlf yurtdışından geldiği için garanti kapsamında değil..onun için servise vermekten çekiniyorum.ancak sorun devam ederse başka da yapacak birşey yok sanırım..
    O zaman Galaxy S II Firmware konusundan güncel Firmware'i yükleyin belki düzelir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

aynı sorun bende de var. yankı sürekli olmuyor, örneğin bir haftadır olmuyordu, bugün bi görüşmede yine oldu.
    donanımsal olsa sürekli aynı sorun olur diye düşünüyorum.
    yabancı forumlarda araştırdım, aynı sorunu yaşayan bir çok insan var, sanırım bazı ürünler hatalı ve hatrı sayılır sayıda.
    biri kız arkadaşıyla aynı mağazadan iki adet s2 almış, kendininki sıkıntısız kız arkadaşında bu problem çıkmış mesela yurtdışında.
    firmware yükleyip sorunu çözen olduysa lütfen haber verin...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Aynı sorun bende de var ancak bendeki yankı değilde boğukluk gibi, sanki mikrofonun üzerini bezle veya pamukla kapatıp konuşuyormuşum gibi. Bende teknik servise götüreceğim zira sorunun donanımsal olma olasılığı bana göre %99.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

benim s2 de beni arayanlar kendi seslerini duyuyor ancak ben birini aradıgımda herhangibir sıkıntı olmuyor...birde servislemi uğraşıcaz daha alalı 1hafta oldu arkadaş Teknosa ya selamlar yakında görüşücez sanırım

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı yusuff767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim s2 de beni arayanlar kendi seslerini duyuyor ancak ben birini aradıgımda herhangibir sıkıntı olmuyor...birde servislemi uğraşıcaz daha alalı 1hafta oldu arkadaş Teknosa ya selamlar yakında görüşücez sanırım
    bende s2 alalı 1 hafta oldu.bendede vardı karşı tarafla konuşurken karşı taraf kendi sesini duyuyordu konuşma esnasında konuşma sesini az bi şey kıstım düzeldi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

yankı sorununun çözümü

yankı sorunu kauçuk kılıftan dolayıdır. kılıfı aldıktan sonra bende problem yok ama herkes kendi sesini 2kere duyuyormuş. konuşma sesini az kısınca yankısı azalıyormuş. bunun nedeni kauçuk kılıftan dolayı telefon hava almıyor ve karşıdan gelen sesi içinde sirkülasyon yapıyor böylece karşı tarafa tekrar biz konuşuyormuşuz gibi mikrofona dönüyor. kılıfı çıkardım tamamen düzeldi.

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    39
    15 mesaja 15 teşekkür aldı

Arkadaşlar aynı olay benimde başıma geldi bakın nasıl düzelti

XWKK2 yüklemiştim telefon görüşmesi sırasında kendi sesimi duyuyordum...Yankılanma yapıyordu..

Bende Recovery moda girdim Wipe seceneklerine tıklatıp telefonu bi güzel sıfırladım daha sonra Wipe factory format attım ve cihazı yeniden başlattım...Bütün bunları yaparken sim kartın hafıza kartın cihazın içinde olmasına dikkat edin...Çünkü ben geçen defa sim kartı ve hafıza kartı çıkararak wipe yapmıştım işte ne olduysa ondan sonra olup yankı problemi başlamıştı...

Wipeleri uyguladıktan sonra tel yeniden açıldı...Dowload moda aldım Tekrardan XWKK2 aynı firmware ve aynı sistemi tekrardan kurdum...Sonra telefon görüşmesi yaptım..Ses gayet net ve parazitsizdi....Şuan hiç bi problemim yok ses yankılanması ile ilgili...

Bu sorun için telefonunuzu bence servise vermeyin...Çünkü aynı sorunu bende yaşadım ve servise götürmeden aynı sorunu gene ben çözdüm...

yukarıda yazdıklarımı eksiksiz uygula sonucu görüceksin...
    Samsung galaxy S II 4.1.2 Rusya Rom.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu