destek hattı
Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 699 Sayfadan 1231151101501 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6982 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum Sohbet Mekanı

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 681 teşekkür aldı

Talking Forum Sohbet Mekanı

Sponsorlu Bağlantılar

teknoloji.

Konuyla ilgili 0888 233 7373 Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bu konu, forum sakinlerinin kendileri arasında rahatça sohbet edebilmeleri, tanışabilmeleri, kaynaşabilmeleri için kurulmuştur.

Bu konu içerinde yazılan mesajlar kullanıcıların yazdıkları mesaj sayısı hanesine eklenmemektedir. Bu sebeple lütfen, mesaj adedi çoğalsın diye buraya boşyere mesaj yazmayınız!
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

2. 5 kişi alikasimoglu üyemize teşekkür etti:

144035544 (11.Mart.2015),casperctm (07.Mart.2014),farhad (28.Nisan.2013),isotmaile (17.Mart.2015),rock34 (27.Ekim.2012)

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı

Vay , iyi olmuş burası , isteyenler vardı zaten, hadi hayırlı ve uğurlu olsun , Ali Üstad Açılışı duyurmadınız her halde kurdele kesimine fazla gelen olmamış
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

4. mozug üyemize teşekkür edenler:

Slangpimp (22.Mart.2013)

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,451 mesaja 3,139 teşekkür aldı

Hayirli ugurlu olsun.

Adminimizden rica ettik o da sagolsun bizi kirmadi ve böyle bir konunun acilmasini uygun gördu. Bu konunun iyi özelliklerinden biride yazilan mesajlarin, mesaj sayisini etkilememesi. Böylece mesaj sayim artsin diye yazilmis mesajlari degil, gercekten sohbet ekmek icin yazilmis mesajlari görucez. Forum icinde tum yönetici ve kullanicilarin katilimini bekliyoruz
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı

Evet sonunda Ali bey bizi kırmadı ve açtı sohbet odasını. Kendisine ayrıca teşekkür ederim Mesajları etkilemeyecek olması gerçekten güzel kimse anlamsız yere mesaj kasmaya calısmaz. Yanlız bu bölümü forumda duyurmamız lazım herkez gelsin güzel bir ortam olsun

Deneyimli Android
    Ettiği Teşekkür
    56
    49 mesaja 55 teşekkür aldı

merhaba arkadslar.madem topic acildi yazmasak olmaz.once kendimi tanitayim adim faruk kesanliyim kesanda yasiyorum.galaxy s marka cok seksi bir cep telofonu sahibiyim.mod ve adminfen ufak bir ricam olacak lutfen bu topikte futbol siyaset ve din konulari tartisilmasin.bu uc konuda karsit iki zit gorus asla ama asla ortak bir noktada uzlasi saglayamazlar.ama galatasaryli oldugumu soyleyip futbol muhabbetini bu topikte kendi adima kapatiyorum

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    galaxy s #### rom:9.0.0-RC0-galaxysmtd-KANG #### Kernel: Devil 1.1.6 _CFS_BLN_VC #### O/C 1.2 Ghz #### Launcher: Go launcher EX

Deneyimli Android
    Ettiği Teşekkür
    56
    49 mesaja 55 teşekkür aldı

ve affiniza siginarak her arkadasimizin gercek isimlerini belirtmelerini rica ediyorum.

galaxy s #### rom:9.0.0-RC0-galaxysmtd-KANG #### Kernel: Devil 1.1.6 _CFS_BLN_VC #### O/C 1.2 Ghz #### Launcher: Go launcher EX

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41

Günlük okunmamış yorum kontrolü yapanlar göreceklerdir , ben ofiste oldugum zaman boyunca forum u açık bıraktığımdan her konuyu okuyorum neredeyse, güncel konular kunuşuldukça ilgi artacaktır, özellikle futbol (bu arada futbol demek MCMV dir) , Türkiye nin sorunları, ağabey adamlar yapıyor , gibi, demogogları bekliyoruz konu altında umarım snırlar zorlanmadan tartışmarak ve didişerek te olsa sonuca ulaşma sınırlamasını aşarak ögrenim sürecini hızlandırırız.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,451 mesaja 3,139 teşekkür aldı

Zamanla populer hale gelicektir diye dusunuyorum. Ama normal kullanicilar nedense yöneticilerin bulundugu ve sohbet ettigi ortamlarda pek sohbete girmek istemiyorlar veya sadece seyirci kaliyorlar.Genelde sohbet bölumunde aktif olan kullanicilar ya yöneticiler yada yöneticiler ile bir dialogu olmus olanlar oluyor. Umarim bu bölumde tum kullanicilar cekinmeden sohbete katilirlar. Her ne kadar Moderatör sifati tasiyor olsakta sonucta bizlerde insaniz ve tatli, sicak bir sohbete kimse hayir demez.
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41

Yöneticilik yanlızlıktır diye bir bilgi almıştım askeri egitimim sırasında, arkadaşlar Mod larımızı yanlız bırakmayın, bizki onlara zaman zamn çemkiren zaman zaman teşekkürü bile hor gören , forum üyeleriyiz konuşun , tartışın ,yazıktır ,günahtır ayıptır...

Faruk kardeşim menun oldum haklısın ya nickname ile hitap etmek bazen biraz garip oluyor. Bende Mahir bu arada.

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı

Alıntı frksylyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve affiniza siginarak her arkadasimizin gercek isimlerini belirtmelerini rica ediyorum.

Tabiki ben başlayım o zaman ben Özcan, Manisalıyım. Bu arada futbol'u konuşalım ama maç muhabbeti değil daha çok haber olarak . Mesala federasyonu eleştirebiliriz

Alıntı tokayto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanla populer hale gelicektir diye dusunuyorum. Ama normal kullanicilar nedense yöneticilerin bulundugu ve sohbet ettigi ortamlarda pek sohbete girmek istemiyorlar veya sadece seyirci kaliyorlar.Genelde sohbet bölumunde aktif olan kullanicilar ya yöneticiler yada yöneticiler ile bir dialogu olmus olanlar oluyor. Umarim bu bölumde tum kullanicilar cekinmeden sohbete katilirlar. Her ne kadar Moderatör sifati tasiyor olsakta sonucta bizlerde insaniz ve tatli, sicak bir sohbete kimse hayir demez.
    Aynen dediğin gibi dostum. Bir önceki sohbet başlığında bütün herkez mod sadece 3-4 kişi vardı normal kullanıcı olarak inşallah bu sefer katılım daha çok olur ve güzel bir muhabbet ortamı oluşur

Sayfa 1 Toplam 699 Sayfadan 1231151101501 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler