Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy ace WİFİ HATA sorunu???

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Exclamation Galaxy ace WİFİ HATA sorunu???

Sponsorlu Bağlantılar
    benim galaxy ace s5830 model 2,3,6 sürümlü telefonum var yaklaşık 6 aydır kullanıyorum , 2 gün önce telefonumdaki bütün uygulamaları sildim ve cihaza format atmadan önce dosyalarım kısmındaki gereksiz gördüğüm klasörleri sildim ve sonra home+power tuşlarını kullanarak fabrika ayarlarına geri yükledim(format) telefon ilk aldığım gibi oldu. Dedim Wifi açıyımda marketten gerekli gördüğüm uygulamaları geri yükleyim dedim fakat Wifi açılıyor diyor 1 dk sonra HATA yazısı çıkıyor yani Wifi hiç açılmıyor.
    Forum sitesinde bu konuyu paylaşmadan önce araştırdım birkaç yöntem varmış onları denedim onlarda fayda etmedi (*#*#526#*#* , *#*#232339#*#* , *#526#) gibi kodları arama bölümüne yazmama rağmen orda da hata verdi.Bu sorunu çözmemde yardımcı olabilecek arkadaşlara sesleniyorum yardımcı olursanız çok makbula geçer , bu sorunla karşılaşan çok sayıda insan var bilgilerinizi paylaşırsanız çok iyi olacak telefona uygulama ney yükleyemiyorum. Birde acaba yukarda yazdığım klasörleri sildim dedim yanlışlıkla wifi ye ait klasörü silmiş olabilirmiyim , biliyorsanız wifinin klasörünün tam adını yazarmısınız. şimdiden teşekkürler..

2. Buyincoins
    Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    O kadar kişi okumuş bilen yokmu hala bu konuyu?????? ((

Süper Üye
    cool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    23
    334 mesaja 422 teşekkür aldı
    sistemi yeniden kur..

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Arrow

Alıntı cool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sistemi yeniden kur..
    cevap için saol tel i service verdim dediğin gibi kurulumuen başta aldığım gibi 2,3,3 versiyonuna indirmişler , bende custom rom la telefonunu romunu değiştirdim sonra yükseltmek için kiese taktım ama yükseltmedi bende forum daki 2,3,6 dosyasını odin ile telefona yükledim wifi çalışıyo , service beni çok sinir etti kieste 2,3,6 güncelleme yayınlıyorlar , service de 2,3,3 yüklüyorlar neymiş cihazın 2,3,3 ten başka sürümü yokmuş service de saçmalık...

Süper Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    23
    Alıntı karakule_71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap için saol tel i service verdim dediğin gibi kurulumuen başta aldığım gibi 2,3,3 versiyonuna indirmişler , bende custom rom la telefonunu romunu değiştirdim sonra yükseltmek için kiese taktım ama yükseltmedi bende forum daki 2,3,6 dosyasını odin ile telefona yükledim wifi çalışıyo , service beni çok sinir etti kieste 2,3,6 güncelleme yayınlıyorlar , service de 2,3,3 yüklüyorlar neymiş cihazın 2,3,3 ten başka sürümü yokmuş service de saçmalık...
    Sorunun hal oldumu servis ilk sürümü yüklesede sen yükseltirsin sürümü sıkıntı yok

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sorunun hal oldumu servis ilk sürümü yüklesede sen yükseltirsin sürümü sıkıntı yok
    Aynen service ilk sürümü yükledi bende son sürümü yükledim sorun kalmadı da benim garantide güme gitti yapacak bişey yok Samsung utansın....

Süper Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    23
    Aynen service ilk sürümü yükledi bende son sürümü yükledim sorun kalmadı da benim garantide güme gitti yapacak bişey yok Samsung utansın....
    Hayırlısı başın ağrımaz daha en azından

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Hayırlısı başın ağrımaz daha en azından
    zaten service götürdüğüme pişmanım adamlar insan gibi davranmıyor ki , ona da canım sıkıldı başlarım dedim service sine kendim yükledim 2,3,6 yı dedğin gibi bişey olrsa cihaza yapa bildiğim kadarıyla yaparım yapamazsamda kaldı yere kadar....

Süper Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    23
    zaten service götürdüğüme pişmanım adamlar insan gibi davranmıyor ki , ona da canım sıkıldı başlarım dedim service sine kendim yükledim 2,3,6 yı dedğin gibi bişey olrsa cihaza yapa bildiğim kadarıyla yaparım yapamazsamda kaldı yere kadar....
    Hal olur sen sıkıntı yapma cihazının keyfini çıkartmaya bak

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    22
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Hal olur sen sıkıntı yapma cihazının keyfini çıkartmaya bak
    cihazdan keyfimizi aldık bunu satıp s2 almayı düşünyorum. s3 mayısın ilk haftası çıkıyo o zaman s2 fiyatı da otamatik düşer diye tahmin ediyorum , s2 ekranı geniş diye hoşuma gitmemişti telefonu arkadaşımda görünce ace in 10 katı özelliklere sahipmiş , bileydim s2 alırdım..

Bu Konu için Etiketler