Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neo sim kart sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Neo sim kart sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
    Telefonu 4.0 a yükseltim fakat tatmin etmediği için 2.3.4 flashtool ile döndüm.Buraya kadar herşey normal fakat telefonu açtığımda pın kodunu istiyor giriyorum girdikten sonra servis yok uyarısını alıyorum.Ayarları elle yapmak istediğimde ise sim kartınız bu ağa bağlanamıyor sorunu ile karşılaşıyorum bu hatayı alıyorum.Sorunumu nasıl düzeltebilirm ve garantiye versem 2.3.4 e flashtool ilegal yollarla döndüğüm açığa çıkarmı.Şimdiden teşekkürler

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Uzman Üye zulkarneyn37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Ettiği Teşekkür
    98
    208 mesaja 251 teşekkür aldı
    sim kartın eski ise sorun yaratabilir. yenilemeni tavsiye ederim.
    TEŞEKKÜR butonunu kullanalım MOD veya ÜYELERİMİZİ yardım için teşvik edelim.

MESAJ yazarken lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım anlamsız kelimeler kullanmayalım----(TŞK-PLS-SLM---gibi)

Türkçemize özen göstermeyip garip garip, acayip acayip şeyler yazmayınız. Harf yutmayınız.

Unutmayın; "sizin sorunuzu daha önce birisi mutlaka sormuştur...!! Mutlaka..."
    O yüzden ekranınızın sağ üst köşesindeki Hızlı Aramaya yazarak bulabilirsiniz.

[Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı akın39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonu 4.0 a yükseltim fakat tatmin etmediği için 2.3.4 flashtool ile döndüm.Buraya kadar herşey normal fakat telefonu açtığımda pın kodunu istiyor giriyorum girdikten sonra servis yok uyarısını alıyorum.Ayarları elle yapmak istediğimde ise sim kartınız bu ağa bağlanamıyor sorunu ile karşılaşıyorum bu hatayı alıyorum.Sorunumu nasıl düzeltebilirm ve garantiye versem 2.3.4 e flashtool ilegal yollarla döndüğüm açığa çıkarmı.Şimdiden teşekkürler
    sim kartımı diğer telefonlarda denedim onlarda çalışıyor.Benim telefona başka sim kart taktım sonuç yine aynı

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ustam kolay gelsin formda yeniyim i9250 flash atarken susturdum jtagla düzelttim yalnız şimdi sim kartı görmüyor hangi versiyonu atsam düzelir

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı sorun bendede Var Arc S cihazım servise verdim ama henüz düzeltemediler.Çözüm bulursan haberim olsun lütfen

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı m ziya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam kolay gelsin formda yeniyim i9250 flash atarken susturdum jtagla düzelttim yalnız şimdi sim kartı görmüyor hangi versiyonu atsam düzelir
    büyük ihtimal anakart değişimi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu sıkıntının çözümü varmı arkadaşlar pin kodunu giriyoruz ancak şebekeye bağlanamıyoruz. çözen var mı hiç?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Cool

Valla ya bi cozumu yok mu bu sorun bendede var

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    flashlarken simlok.ta hata vermiştir brick olmuş galiba telefonlarınız

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

xperia x10 sim kartı görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı frtackgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flashlarken simlok.ta hata vermiştir brick olmuş galiba telefonlarınız
    2.2.1 den 2.3.3 e güncelledikten sonra sim kartı görmemeye başladı,telefon.hattım vodafone,avea takınca düzeldi,turkcell sim kartla da çalışıyor.Vodafone kart 64 lük.Vodafone sim kartı neden görmüyor acaba? (Ayni kart başka telefonda çalışıyor.)

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!