Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kimlik dogrulama sorunu

Deneyimli Android
    Ettiği Teşekkür
    56
    49 mesaja 55 teşekkür aldı

Kimlik dogrulama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadslar ayni konuyu genel bolumede actim ama gozden kacma ihtimaline karsi burayada acma ihtiyaci hissettim. Wi fi aktif hale getirdigimde herhangi bir aği buluyor sifreyi dogru bir sekilde yaziyorum lakin akabinde kimlik dogrulama sorunu aliyorum. Kullandigim rom remics v1.0 nerde hatam var veya flash lama gereken bir fix dosyasimi var bilemiyorum. Yardimlariniza ihtiyacim var.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    galaxy s #### rom:9.0.0-RC0-galaxysmtd-KANG #### Kernel: Devil 1.1.6 _CFS_BLN_VC #### O/C 1.2 Ghz #### Launcher: Go launcher EX

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Uzman Android qozmoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    1,005
    263 mesaja 436 teşekkür aldı
    Bu romu uzun süre kullandim ama boyle bir sorunla karşilaşmamiştim. Bazi romlarda bu tür bir sorunla karşilaşirsam önce telefonu reboot yapip tekrar deniyorum . Sorun devam ederse Adsl kotasinun fişini 10sn çekip tekrar takiyorum sorun kalmiyor. Benden bu kadar umarim yardimi olmuştur.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

[Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

[Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Yardım Sever Üye Sümmani. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    176
    101 mesaja 148 teşekkür aldı
    qozmoz'un tarifi olmazsa yeniden flashlamayı dene. O romda hiç bir sorun yoktu, bende denemiştim.
    http://img201.imageshack.us/img201/2793/romseries3.png

Korkma ondan bundan, ne ölümden ne hayattan. Bu dünyada gördüklerinin, hepsi bir hepsi haktan.

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    2 konu birden açmışsınız, lütfen kurallara uyalım. 2 konu birden açmanız sorunlarınızı daha çabuk çözmez, sadece forum'da konu kirliliği yaratır o yüzden lütfen dikkat edelim.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Deneyimli Android
    Ettiği Teşekkür
    56
    49 mesaja 55 teşekkür aldı
    Cevaplar icin tesekkur ederim. Adsl i tekrar baslatma imkanim yok cunku bir kafetarya da wireless ten yararlanmak istiyorum olmazsa romu tekrar flash larim sifirdan baktim o da olmuyor jw5 yolu gozukur mecburiyetten

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    galaxy s #### rom:9.0.0-RC0-galaxysmtd-KANG #### Kernel: Devil 1.1.6 _CFS_BLN_VC #### O/C 1.2 Ghz #### Launcher: Go launcher EX

Yeni Android
    Nereden
    TR
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    galaxy I9100 kullanıyorum jelybean rom ile bağlanamadığım modeme orjinal rom ile bağlanabiliyorum.
    Orjinal rom yüklersen kimlik doğrulama sorunu olmaz sanırım.

orjinal rom dışındaki bazı romlar bu sorunu veriyor. Bazı arkadaşlar romda sorun olmadığını belirtmişler
    orjinal olmayan romlar bazı modemlerde sorun çıkartmadan bağlanabiliyoruz ama bazı modemlere bağlanınca kimlik doğrulama sorunu veriyor
    bu neden den dolayı bazı arkadaşlarımız romda sorun olmadığı kanısına varmışlar

8. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!