Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung galaxy w kapanma sorunu!!!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Samsung galaxy w kapanma sorunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaslar 10 gündür galaxy w kullanıyorum fakat bazen kendi kendine kapanıp açılıyor neden dir anlamadım. Genelde tam arama yaparken oluyor 4-5 kere oldu acaba neden olabilir bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Birader aynı telefondan bende de var. Herşeyi tamam iyi ama ilk olarak yapması gerekeni yapmıyor. Aramalarda bir problemi var bu telefonun.Bende de farklı tür bir sorun var,görüşme başladıgında ses kesiliyor bazen. Sende de kapanıyor. Sagolsun samsung büyük iş yapmış..

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Alıntı akdogan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 10 gündür galaxy w kullanıyorum fakat bazen kendi kendine kapanıp açılıyor neden dir anlamadım. Genelde tam arama yaparken oluyor 4-5 kere oldu acaba neden olabilir bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
    Cihazı fabrika ayarlarına almayı deneyin isterseniz. Yine olmazsa forumdan yeni bir yazılım yüklemeyi deneyebilirsiniz.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı akdogan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba akdogan54 fabric ayarlarina Geri don dediginde so run cozuldumu

Aktif Android forza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    10
    13 mesaja 13 teşekkür aldı
    Fabrika ayarlarina bosuna almayin arkadaslar. Direk rom yukleyin wonder ilk alindiginda aramalarda 2-3gunde bir hoparlor problemi oluyordu ses gelmiyordu. Kapatip acmadan duzmiyordu. Rom yukledim sorun ortadan kalkdi derken bu sefer reset atmaya basladi. Xlm6 veya xlm8 di galiba,sorunlar minumuma indirilmis tel suan bende degil ama hoparlor sorunu yok reset problemi olabiliyor galiba bugun ogrenir yazarim.

~ Tapatalk ~

Yeni Android ernygt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı forza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fabrika ayarlarina bosuna almayin arkadaslar. Direk rom yukleyin wonder ilk alindiginda aramalarda 2-3gunde bir hoparlor problemi oluyordu ses gelmiyordu. Kapatip acmadan duzmiyordu. Rom yukledim sorun ortadan kalkdi derken bu sefer reset atmaya basladi. Xlm6 veya xlm8 di galiba,sorunlar minumuma indirilmis tel suan bende degil ama hoparlor sorunu yok reset problemi olabiliyor galiba bugun ogrenir yazarim.

~ Tapatalk ~
    Dostum öğrenirsen özelden bana söyler misin lütfen

Süper Üye selcukks52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    240
    313 mesaja 462 teşekkür aldı
    Alıntı ernygt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum öğrenirsen özelden bana söyler misin lütfen

banada söylerseniz çok sevinirim ben telefonla bir şey yaparken kendini yeniden başlatıyor kapanıyor ekran kararıyor 10 sn sonra falan pin ekranı gelmeden yeniden açılıyor yardım edebilirmisiniz ?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    arkadaşlar fabrika ayarlarına almadım çünki telefonu aldıgım 2-3 gün oldugu zaman da yapmıstı aynı problemi. Samsung serviste komşum var ona sordum hafıza kartı eski ise ondan dolayı yapabilir dedi. hafıza kartını cıkarıp kullan dedi bir kaç gün ama hafıza kartı yokkende yapmıştı 1 kere. tekrar yaparsa servise götürmeyi düşünüyorum. çözüm bulan arkadaşlar varsa da yazarsa iyi olur

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaslar bu sorun bendede var allah bildiği yapsın bu samsung u telefon geldiğinde 2.3.5 sürümü ile geldi 2.3.6 ya güncelledikten sonra bu sorunu yasamaya basladım telefonumu değiştirdiler ama yeni gelen telefondada 2.3.6 olduğu için hala reset sorunu yasıyorum fabrika ayarları falan işe yaramıyor hiç bir şekilde. samsung teknik servisi ise 2.3.5 e sürümüne döndüremeyeceklerini söylüyorlar işin içinden çıkamıyorum. forumdan bilen bir kişi lütfen yardım edebilirmi 2.3.5 rom u ve nasıl bu rom u telefona kurabileceğim ile ilgili lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazı fabrika ayarlarına almayı deneyin isterseniz. Yine olmazsa forumdan yeni bir yazılım yüklemeyi deneyebilirsiniz.
    hocam bi yardımcı olurmusunuz bendede bu cihaz var 2.3.5 sürümüne nasıl döne bilirim bi anlatırmısınız rica etsem

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu