Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Google Play Store silindi ancak indiremiyorum

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Google Play Store silindi ancak indiremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba, Google Play Store uygulamasını yanlışlıkla kaldırdım. Buradaki linklerine hepsini de tek tek denedim ancak HTC EVO 3D telefonum hiçbirini açmıyor, lütfen yardım edin...

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Şu konuya baktınız mı ? [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim de buna benzer bir sorunum var. Telefonuma link2sd programını yüklemiştim . Google play store ve gmail uygulamalarını bu şekilde hafıza kartına linkledim(tamamen taşıdım birnevi) Daha sonra bu programlar hafıza kartından gitti bir şekilde. Titanyum back up programında yedeklemediğim için geri yükleyemedm . Problem tam olarak bu değil. Şimdi asıl zor kısmına geliyorum . Telefonuma usbden apk. dosyaları attım ama hiçbirisini yükleyemedm. 'uygulama yüklenmedi' hatası çıkıyor. Telefonuma root yaptım yaklaşık 2 ay önce. ama herhangi bi rom yüklememe işlemi yapmadım . Şimdii durum nedir , ne değildir yardım ederseniz sevinirim )

Ettiği Teşekkür
    815
    Yükleme hatası olmuş olabilir, Store üzerinden yeniden yüklemeyi deneyin isterseniz.
    Mevlana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu konuya baktınız mı ? [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükleme hatası olmuş olabilir, Store üzerinden yeniden yüklemeyi deneyin isterseniz.
    Belirttiğiniz konuda google store yüklü olması gerekli diyor. "NOT: Cihazınızda Android Market uygulamasının yüklü olması gerekiyor. "
    Ben uygulamayı sildim yanlışlıkla. Yani şu anda telefonumda google play store yok. Yardım edebilir misiniz?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı durumdayım, konuyu halledebildiniz mi?

Ettiği Teşekkür
    815
    Alıntı Yusuf_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belirttiğiniz konuda google store yüklü olması gerekli diyor. "NOT: Cihazınızda Android Market uygulamasının yüklü olması gerekiyor. "
    Ben uygulamayı sildim yanlışlıkla. Yani şu anda telefonumda google play store yok. Yardım edebilir misiniz?
    O zaman program kurar gibi uygulamayı cihaza atarak kurulum yapın.
    Mevlana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Store apk sını hafıza kartında bi yere atın. Herhangi bir root klasörlerini gören dosya yöneticisi ile store apk'sını(com.android.vending.apk) sını root/data/app içine kopyalayın. Telefonu bu işlemden sonra kapayıp açın ve menüde google play store vardır.

dosya yöneticisi olarak x-plore öneririm. Sağ tarafta hedef klasörü açın solda kaynak klasörü ve kopyala butonuna basınız. Çok basit bir kullanımı var.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı uluenis3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Store apk sını hafıza kartında bi yere atın. Herhangi bir root klasörlerini gören dosya yöneticisi ile store apk'sını(com.android.vending.apk) sını root/data/app içine kopyalayın. Telefonu bu işlemden sonra kapayıp açın ve menüde google play store vardır.

dosya yöneticisi olarak x-plore öneririm. Sağ tarafta hedef klasörü açın solda kaynak klasörü ve kopyala butonuna basınız. Çok basit bir kullanımı var.
    X-Plore dosya yöneticisi
    apk yı yükleyin. Yükledikten sonra uygulamayı açıp ayarlardan root erişimini SuperUser + Mount yazabilme yapın.SuperUser erişim isteği çıkacak ona izin verin ondan sonra şu apk'ları Root/data/app içine kopyalayın:

*com.android.vending-1.apk (com.android.vending-1.apk)
    *com.google.android.gms-1.apk
    Forumda apk paylaşımı yasaktır, lütfen kurallara uyalum.
    Konu Titan® tarafından (21.Ocak.2013 Saat 00:26 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar merhaba; şuan galaxy note2 olan telefonumda google play store yok. Gezginlerlerden ve tam indirden tekrardan yüklemeye çalıştım ama çalıştırmadı. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu