Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S3 silinen verileri Kurtarma

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question Galaxy S3 silinen verileri Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar benim için çok önemli olan resim ve bir kaç videoyu yanlışlıkla sildim. Onları kurtarabilir miyim ? Bir kaç yere baktım telefonu root etmek gerekiyormuş buda biraz sıkıntılı bir durum. Bu işlemi yapmadan telefonda ki verileri kurtarmanın yolu yok mu ? Şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz bilgiler için umarım hallolur gerçekten benim için önemli resimler

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    benim de başıma geldim çok denedim.
    bir kaç program denedim ilk fayda etmedi. bir tanesi fat falan dedi.
    stellar phoenix diye bir programla yapıldığı söyleniyor. "sgs3 easy ums" programıyla usb gibi gösterip bilgisayara takıyorsun. stealler phoenix programıyla da taratıyorsun ama ben usb gibi gösteremedim bir türlü.
    ingilizce anlatım: stealler phoenix

Yeni Android
    Nereden
    Baku, Azerbaijan, Azerbaijan
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ayni yalnisligi ben de yapdim simdi..fabrika ayarlarini sifirladim, onemli olan resimlerim silindi.. biriniz bana yardim ede bilirmisiniz?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Ben pazar günü root ederek yapmaya çalışacağım. Eğer olumlu sonuç alırsam yazarım buraya. Ama ondan önce root etmeden yapabilen biri varsa yardımcı olsun

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı ZeiTGeisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de başıma geldim çok denedim.
    bir kaç program denedim ilk fayda etmedi. bir tanesi fat falan dedi.
    stellar phoenix diye bir programla yapıldığı söyleniyor. "sgs3 easy ums" programıyla usb gibi gösterip bilgisayara takıyorsun. stealler phoenix programıyla da taratıyorsun ama ben usb gibi gösteremedim bir türlü.
    ingilizce anlatım: stealler phoenix
    Senin dediğin programla yapmak içinde telefonu root etmek gerekiyor. Ben denedim olmadı

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    sırf stellar program için telefonumu root yaptım. sakın yapmayın hiçbir işe yaramıyor. Ayrıca bu program harici sd kartları görüyor. Dünyada şu anda dahili bellektejn silinen dosyaları bulma programı yapılmamış. ondan yapmayın bir mağdur olarak yazıyorum.

8. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!