Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil.

Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba cihazımı güncelleyemiyorum ve böyle bir hatayla karşılaşıyorum,polonya jelly bean yükledim en son sürüm sammobile dan,bu sorun için ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,308 teşekkür aldı
    Alıntı mosyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba cihazımı güncelleyemiyorum ve böyle bir hatayla karşılaşıyorum,polonya jelly bean yükledim en son sürüm sammobile dan,bu sorun için ne yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
    Evet cihazınız türkiye romu olmadığı için kies üzerinden güncelleştirme alamazsınız. Zaten polonya sürümünün üstüne bir rom cıkmadı henüz.

Deneyimli Android fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    23
    70 mesaja 91 teşekkür aldı
    Alıntı mosyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyarı gayet normal ama uzulme ıllakı turkıye guncellemesını beklemene gerek yok zaten sureklı cıkan guncellemelerı zaten odınle yuklebıleceksın turkıye ıcın cıkacak guncellemeyıde odınle yuklebılırsın kıesden guncelleme yapmana gerek yok ben sımdıye kadar hıc kıesle guncelleme yapmadın cunku hıc gerek duymadım
    SAMSUNG GALAXY S3 ::" TEŞEKKÜR LÜTFEN:

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    ben de de aynı sorun var ancak ya titanyumla yedekleri geri yükledikten sonra veya root yaptıktan sonra oldu tam çözemedim yani yazılımı ilk yüklediğimde yoktu bu problem

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    aynen ya bende polonya roomu yüklüydü biraz önce Türkiye roomunu yükledim aynı şeyi banada dedi yalnız ufak tefek güncellemeleri odinle nasıl yükleyeceğim yada o dosyaları nereden bulacağım :S

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bendede aynı uyarıyı verdi, cihaz avusturya sales code'a sahip (ATO) odin ile turkiye JB attım,
    sonra bir güncelleme mevcut dedi, güncelle deyincede bu uyarıyı verdi, ne yapmamız gerekiyor fikri olan var mı?

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    6
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Root yaptıktan sonra bu uyarıyı veriyor, yeniden orjinal rom yüklemeniz gerekmekte. Bende sırf bu yüzden root yapmıyorum cihazı :banghead:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ben telefonu Teknosa'dan aldım ve yasal bir telefon. Telefonda Android 4.0.4 yüklü iken Kies ile güncelle var diyerek 4.1.1'e yükseltme yaptı. Şu andaki sürüm 4.1.1 görünüyor. Ancak ben hala orjinal yazılımı kullanıyordum. hiç bir root işlemi yapmadım. Telefon içinde ayarlar/cihaz hakkında, yazılım güncelleştirme/Güncelle ile kontrol ettiğimde bu uyarıyı ("Cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil") alıyordum. Bu normal midir? Bu uyarı telefonun root mu olduğunu gösterir. Ancak bugün enterasan bir durum söz konusu. Çünkü bugün kontrol ettiğimde bu uyarı yerine sadece kullanılabilir güncelleme yok" uyarısı var. Uyarı şekli değişmiş.. Bu konu hakkındaki yorumunuz nedir?

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun..

Deneyimli Üye ӇƛƦƊƦƠƇƘ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    87
    114 mesaja 164 teşekkür aldı
    Alıntı Dodeca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben telefonu Teknosa'dan aldım ve yasal bir telefon. Telefonda Android 4.0.4 yüklü iken Kies ile güncelle var diyerek 4.1.1'e yükseltme yaptı. Şu andaki sürüm 4.1.1 görünüyor. Ancak ben hala orjinal yazılımı kullanıyordum. hiç bir root işlemi yapmadım. Telefon içinde ayarlar/cihaz hakkında, yazılım güncelleştirme/Güncelle ile kontrol ettiğimde bu uyarıyı ("Cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil") alıyordum. Bu normal midir? Bu uyarı telefonun root mu olduğunu gösterir. Ancak bugün enterasan bir durum söz konusu. Çünkü bugün kontrol ettiğimde bu uyarı yerine sadece kullanılabilir güncelleme yok" uyarısı var. Uyarı şekli değişmiş.. Bu konu hakkındaki yorumunuz nedir?

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun..
    Cihaziniz guncel 4.1.1 surumunde ve stock haldedir rootsuzdur herhangi bi sıkıntı yok yani hersey normal

Sent from my GT-I9100

Yeni Android
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Ben de herhangi bir root işlemi yapmamama rağmen bu uyarıyı alıyorum 2 gündür. Az önce de denedim ve aynı uyarıyı aldım. Cihaz Türkiye'den ve yasal. Bu uyaryı önemsemem gerekiyor mu? 4.1.2 geldiğinde normal bir şekilde alabilir miyim acaba?

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu