Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: karşı tarafa giden seste hışırtı

Yeni Android kreyzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

karşı tarafa giden seste hışırtı

Sponsorlu Bağlantılar
    başlık biraz tuhaf oldu sanki ama olay şöyle

telefonda biriyle konuşurken onun sesi gayet iyi geliyor yalnız benim sesim hışırtılı gidiyor 1-2 kişi değil bir çok kişiden aynı şikayeti aldım

operator kaynaklı düşündüm ama arkadaşlarda bi problem olmuyor sanırım rom ile ilgili bi durum

böyle birşeyle karşılaşan oldu mu içinizde ? çözüm önerileriniz var mı

kullandığım rom : cyanogenmod 7 - 16-09-2012 tarihli nighty sürümünü kullanıyorum

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Deneyimli Üye beyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    37
    151 mesaja 175 teşekkür aldı
    Cm7 de seviyorsanız boype rom kullanın ama belirtmekte fayda var cm7 romlar artık geliştirilmiyor.Boype son versiyon 25.09.2012 bunu deneyin olmazsa başka bir rom kurmayı deneyin.

Resmi cm7 romunda baseband biraz eski kaldı.Yanlış hatırlamıyorsam sonu .03.03

ama boype romda sanırım .07.07 idi.deneyin ve karar verin yada jb sürümü kurun herhangi bir sorun yok konuşma esnasında.Çok kişiyle konuştum böyle bir sitem gelmedi kimseden

Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı beyto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cm7 de seviyorsanız boype rom kullanın ama belirtmekte fayda var cm7 romlar artık geliştirilmiyor.Boype son versiyon 25.09.2012 bunu deneyin olmazsa başka bir rom kurmayı deneyin.

Resmi cm7 romunda baseband biraz eski kaldı.Yanlış hatırlamıyorsam sonu .03.03

ama boype romda sanırım .07.07 idi.deneyin ve karar verin yada jb sürümü kurun herhangi bir sorun yok konuşma esnasında.Çok kişiyle konuştum böyle bir sitem gelmedi kimseden
    peki şu an jb'de kamera dışında problem var mı ? türkçe destek mevcut değil sanırım geçen kurdum kurcaladım tr bulamadım kaldırdım

son olarak ics mi jb mi önerirsiniz şu an

Deneyimli Üye androide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    60
    60 mesaja 95 teşekkür aldı
    Alıntı kreyzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki şu an jb'de kamera dışında problem var mı ? türkçe destek mevcut değil sanırım geçen kurdum kurcaladım tr bulamadım kaldırdım

son olarak ics mi jb mi önerirsiniz şu an
    jb'de kamera problemi yok gayet iyi çekimler yapabiliyorsunuz cm7'de o hışırtılar geneldir karşı tarafında sesi yüksek gelir.JB romu yükleyin.

[Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı androide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jb'de kamera problemi yok gayet iyi çekimler yapabiliyorsunuz cm7'de o hışırtılar geneldir karşı tarafında sesi yüksek gelir.JB romu yükleyin.
    yükledim ayarları filan yaptım şu an güzel ama tek bi problem var

rehberde olmayan bi numarayı aradığımda bilinmeyen diye düşüyor çağrı kaydına

san'ı etkinleştirdiğimde ise numara görünüyor ama bu sefer aramaya san izin vermedi diyor yardımcı olursanız sevinirim

7. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!