Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 181 Toplam 381 Sayfadan BirinciBirinci ... 81131171179180181182183191231281 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3808 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,810 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [FIRMWARE] Samsung Galaxy S II için Jelly Bean Dosyaları ve Kurulum Detayları

Yeni Android CCCANERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    arkadaşlar galeriye girmek istediğimde sürekli "Yeterli Alan Yok , İndirilmiş Yazılımlar , resimler, videolar ve belgeler gibi gereksiz öğeleri silin" uyarısı veriyor giremiyorum ROMu ilk yüklediğim zamanlarda bu sorun olmuyor ama ne zaman gerekli uygulamaları yüklüyorum sürekli bu uyarıyı veriyor hafızalarda dolu değil bu arada

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Nereden
    Niğde
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bir de USB bellekte ki dosyalar nereye yedekleniyor format atsamda ROM yükledikten sonra yine her şey eski yerini alıyor resimler belgeler vs.

Deneyimli Üye Hakan Minnetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    75
    73 mesaja 133 teşekkür aldı
    Alıntı CCCANERRR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de USB bellekte ki dosyalar nereye yedekleniyor format atsamda ROM yükledikten sonra yine her şey eski yerini alıyor resimler belgeler vs.
    Aslinda sen format atmiyorsun sadece system yazilimi degistiriyosun ne kadar ron yuklesende dosyalarina bir sey olmaz

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Gün içinde yeni yeni başgöstermeye başlayan sorunlar şöyle. 1)Şebeke çok zor çekiyor 2)Görüşmelerim sık sık kesiliyor ama çoğunlukla tam 60sn olduğunda. 3)Kesilen görüşmenin ardından 'com.android.phone....... çalışmayı durdurdu' diye bir uyarı veriyor. 4) Beni arayanlardan öğrendiğime göre karşı tarafın aramasını meşgule atıyor ancak bir kaç denemeden sonra bana ulaşabiliyorlar. Galiba telefon sapıttı... Yardım lütfen...
    Bir de yeniden başlat yaptığımda telefonun tamamen kapanması çok usun sürüyor....
    Konu ahmetsen tarafından (14.Ocak.2013 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Niğde
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı Hakan Minnetoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda sen format atmiyorsun sadece system yazilimi degistiriyosun ne kadar ron yuklesende dosyalarina bir sey olmaz

ama telefondan usb belleği biçimlendirme de yapıyorum yüklemeden önce :/

Deneyimli Üye redgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    20
    67 mesaja 72 teşekkür aldı
    Alıntı CCCANERRR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar galeriye girmek istediğimde sürekli "Yeterli Alan Yok , İndirilmiş Yazılımlar , resimler, videolar ve belgeler gibi gereksiz öğeleri silin" uyarısı veriyor giremiyorum ROMu ilk yüklediğim zamanlarda bu sorun olmuyor ama ne zaman gerekli uygulamaları yüklüyorum sürekli bu uyarıyı veriyor hafızalarda dolu değil bu arada
    USB bellek toplam alani ne kadar gorunuyor 11 gb mi yoksa 4 gb felanmi?

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı ahmetsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gün içinde yeni yeni başgöstermeye başlayan sorunlar şöyle. 1)Şebeke çok zor çekiyor 2)Görüşmelerim sık sık kesiliyor ama çoğunlukla tam 60sn olduğunda. 3)Kesilen görüşmenin ardından 'com.android.phone....... çalışmayı durdurdu' diye bir uyarı veriyor. 4) Beni arayanlardan öğrendiğime göre karşı tarafın aramasını meşgule atıyor ancak bir kaç denemeden sonra bana ulaşabiliyorlar. Galiba telefon sapıttı... Yardım lütfen...
    Bir de yeniden başlat yaptığımda telefonun tamamen kapanması çok usun sürüyor....
    bendede ona benzer bir sorun vardı arama yapılmıyordu sadece data ve mesaj kullanabiliyordum telefonu usb biçimlendirmeyi seçip fabrika ayarlarına döndürdükten sonra halloldu istersen bir dene ama bilgilerinin yedegini al (tabiki rootsuzsa döndür fabrika ayarlarına)

Nereden
    Niğde
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Alıntı redgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    USB bellek toplam alani ne kadar gorunuyor 11 gb mi yoksa 4 gb felanmi?

11 gb görünüyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    siyah kernelmidir ne halttır yahu şarhım resmen %50 performansı düştü artık yarım gün bitmiyor 10 dkka oyun oynuyorum %25 gidiyor bune böyle

Yardım Sever Üye
    Ettiği Teşekkür
    128
    24 mesaja 25 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Eğer siyah kernel yüklerseniz tarayıcıdaki ç yazamama sorunu ortadan kalkıyor

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 181 Toplam 381 Sayfadan BirinciBirinci ... 81131171179180181182183191231281 ... SonuncuSonuncu