Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S3 Aramalarda Ses Gelmiyor ve Gitmiyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Galaxy S3 Aramalarda Ses Gelmiyor ve Gitmiyor

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar merhaba,
    Galaxy S3'ümü 4.1'e yukselttim dün bilgisayar aracıluğıyla, yükseltmemle birlikte şebeke kayboldu. Satın aldığım yere gönderdim 5 dakikada hallettiler geri gönderdiler.
    Şimdi de benim yaptığım aramalarda karşı tarafa ses gitmiyor (karşının sesi geliyor), beni arayan olursa hiçbir tarafa ses gitmiyor. Neden olabileceği konusunda bir fikir olan var mıdır?

Telefon root'ludur bu arada, 4.1 kullanmaya başladım update ile birlikte.

Teşekkürler

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Deneyimli Üye s_yuksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    89
    66 mesaja 84 teşekkür aldı
    Alıntı dium12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Galaxy S3'ümü 4.1'e yukselttim dün bilgisayar aracıluğıyla, yükseltmemle birlikte şebeke kayboldu. Satın aldığım yere gönderdim 5 dakikada hallettiler geri gönderdiler.
    Şimdi de benim yaptığım aramalarda karşı tarafa ses gitmiyor (karşının sesi geliyor), beni arayan olursa hiçbir tarafa ses gitmiyor. Neden olabileceği konusunda bir fikir olan var mıdır?

Telefon root'ludur bu arada, 4.1 kullanmaya başladım update ile birlikte.

Teşekkürler
    öncelikle sanırım cihazın klon imei bunu bilmiyorsan söylemek istedim...telefon ikonuna basıp ayarlara gir arama ayarlarında ek ayarlar bölümüne gir, orda parazit azaltma var işaretli ise kaldırıp birde öyle dene...eğer ordan değilse başka bir sorunu olabilir...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    klonluymuş evet, öğrendim ben de güncelleme sayesinde parazit azaltmayı kaldırdım fakat etkisi olmadı.. bilemiyorum başka ne yapılabilir..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşlar bir fikri olan var mıdır?

Uzman Üye Buroid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    126
    148 mesaja 166 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı dium12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klonluymuş evet, öğrendim ben de güncelleme sayesinde parazit azaltmayı kaldırdım fakat etkisi olmadı.. bilemiyorum başka ne yapılabilir..
    klon imei cihaz sıkıntı güncelleme yapmaman gerekiyor yaparsanda her defasında telefoncuya gidip baştan imei attırman gerekicek :S ses konusu ise klon lu olmasıyla alakalı dır sanırım.

7. Buroid üyemize teşekkür edenler:

27kenan27 (14.Ocak.2013)

8. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!