Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vodafone 945 orjinal rom?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

vodafone 945 orjinal rom?

Sponsorlu Bağlantılar
    Bi arkaadşında başına gelmiş sanırım usb sorunu benimde aynı şekilde bugün başıma geldi pcye bağladığımda usb şarj oluyor ancak pcye bağlamak için uyarı çıkmıyor.farklı kablo denedim fabrika ayarlarına döndüm batarya ve hafıza kartını hatta simi çıkartıp 10 dakika bekledim ama nafile.arkadaş sorunun çözümünü orjinal romu tüklemekte bulmuş.şu an internet hızım oldukça yavaş yani rom indirecek durumda değilim.elimde vodafone sitesi üzerindeki orjinal 2.1 eclair var ancak ne yaptıysam bu romu yükleyemedim.recovery yüklüyorum daha sonra yeniden başlatıyorum chose zip forum sd vs sey çıkıyo oraya giriyorum hafıza kartı dizininde vodafone romunu göremiyorum dosyaları zip içine atsam düzelir mi?rar olarak görünüyo çünkü şu an.şu şekilde aynen image.rar[/url].yardımlarınızı bekliyorum.

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

RE: vodafone 945 orjinal rom?

Alıntı 4411 Nickli Üyeden Alıntı
    Bi arkaadşında başına gelmiş sanırım usb sorunu benimde aynı şekilde bugün başıma geldi pcye bağladığımda usb şarj oluyor ancak pcye bağlamak için uyarı çıkmıyor.farklı kablo denedim fabrika ayarlarına döndüm batarya ve hafıza kartını hatta simi çıkartıp 10 dakika bekledim ama nafile.arkadaş sorunun çözümünü orjinal romu tüklemekte bulmuş.şu an internet hızım oldukça yavaş yani rom indirecek durumda değilim.elimde vodafone sitesi üzerindeki orjinal 2.1 eclair var ancak ne yaptıysam bu romu yükleyemedim.recovery yüklüyorum daha sonra yeniden başlatıyorum chose zip forum sd vs sey çıkıyo oraya giriyorum hafıza kartı dizininde vodafone romunu göremiyorum dosyaları zip içine atsam düzelir mi?rar olarak görünüyo çünkü şu an.şu şekilde aynen image.rar[/url].yardımlarınızı bekliyorum.
    hocam o image.rar[/url]'ı rardan çıkarın, çıkan image klasörünü olduğu gibi (yani klasör halinde) sd karta atın ve ses açma+menü+power tuşları ile telefonu açın yeşil yazılar gelecek. yükleme başlamıştır. bu konu vardı zaten keşke oraya baksaydınız.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hocam iki tane rom denedim ikiside aborted yaziyo hata nerde acaba daha once bircok rom.yukledim ilk defa boyle bisey yaziyo

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hocam iki tane rom denedim ikiside aborted yaziyo hata nerde acaba daha once bircok rom.yukledim ilk defa boyle bisey yaziyo
    benim yazdığım sadece orjinal marketli romu için geçerliydi. diğer denediğiniz custom rom mu? custom rom yüklerken abort oluyosa muhtemelen zip'te bi problem vardır tekrar indirip denemelisiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Orjinali dediginiz gibi denedim aborted yazdi bi de custom rom.indirdim blade arkadasin orjinal marketli rom dedigini indirdim o da ayni hatayi verdi

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Orjinali dediginiz gibi denedim aborted yazdi bi de custom rom.indirdim blade arkadasin orjinal marketli rom dedigini indirdim o da ayni hatayi verdi
    o zaman durum beni aşıyor hocam.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

tamamdır hocam sağol herşey için sorunu mehmets arkadaşın xperia v2 romunu yükleyerek çözdüm.Şimdi açılmasını bekliyorum inşallah usb sorunu çözülmüştür.

Aktif Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

hadi bakalım hayırlı olsun. inş sorunun çözülür.

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

usb yi bilgisayar görmüyor ise rom deiştirmeyi son çözüm olarak kullanın.

bilgisayarı tekrar başlatın
    olmadı usb driveri tekrar kurun
    yine olmadı usb kablo başka varsa elinizde onu deneyin (bence yedek bulundurun)

telefona rom yüklemek bilgisayara format atmakla eş değer. bilmiyorum donanımlar hakkında bilginiz varmı ancak bir hafıza kartını yada harddsiki yada ona eşdeğer bir depolama birimini ne kadar sık formatlar iseniz ömründen o kadar çalarsınız.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Sponsorlu Bağlantılar
    Nusret kardeşim farklı usb denedim en başta nokia 5800 usb oluyordu ev arkadaşımın usb kablosunu denedim olmadı sorun aynı driver kurdum yine olmadı.burda aynı sorunu olan arkadaşın çözümü orjinal romu yüklemesinde bulduğunu gördüm yükledim orjinal romu ancak sorun hala devam ediyor.Zaten garantiye gönderecektim galeriye girdiğim zaman otomatik reset atıyo ekranda belirli kaymalar falan oluyo reset atarken.bir de angry bird vs oyunları oynarken aynı şekilde cızırtı sesi çıkarıp reset atıyo ankaraya döner dönmez garantiye göndereceğim.orjinal romun yüklenmesini birazda bu yüzden istedim garantiden çıkmasın diye.

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu