Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WiFi 'ye Bağlanıyorum Ama İnternete Girmiyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Arrow WiFi 'ye Bağlanıyorum Ama İnternete Girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar
    Dünegin Bir Cafeye gittim . Wifi şifresini istedim ve girdim bağlandı dedi ve internete girdim ama bağlantı yok dedi kaçkez resetlememe ragmen sorun devam etti . Bi türlü internete bağlanmadı . Wifi de sorun yoktu çok iyi bir seviyedede çekiyordu ama internet e baglanmıyordu sorun nedir sizce yani bu android i ilkkez kullanıyorum başıma gelmeyen kalmadı hiçbişi anlamadım Xperia Arc S kullananlar lütfen yardım etsin saolun.

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

RE: WiFi 'ye Bağlanıyorum Ama İnternete Girmiyor

Bendede aynısı oluyordu hem 2 android telefonda hemde dizüstünde sonra masaüstü dizüstü ve telefonların dns lerini aynı yaptım şimdi kullanabiliyorum.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı Saint Nickli Üyeden Alıntı
    Bendede aynısı oluyordu hem 2 android telefonda hemde dizüstünde sonra masaüstü dizüstü ve telefonların dns lerini aynı yaptım şimdi kullanabiliyorum.
    cafe deki pc ye ulasamayacagımdan dolayı ayarı yapamam ama kendi telefonumun ayarını nasıl yaparım yani 1 haftadır aldım telefonu çok zorlanıyorum ayarlarını yapmakta baya bi karışık mobil internetini hallettik busefer wifi si çıktı basımıza ?

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Set dns benzeri uygulama ile yapabilirsiniz sadece ana pc nin dns ini öğrenin yeter veya wifi ayarlarından dns değiştirebilirsiniz google amcaya android telefonda dns yazın o gösterir

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Set dns benzeri uygulama ile yapabilirsiniz sadece ana pc nin dns ini öğrenin yeter veya wifi ayarlarından dns değiştirebilirsiniz google amcaya android telefonda dns yazın o gösterir
    eyw. saolasında bizim evde maalesefki wifi yok wınn var şansıma telefonu 1 haftadır aldım bi ayar çekemedim acemiyim androidde bide hacı sen demissinya googleye android telefonda dns yazın bn yazdımda dns değiştirme yasaklı sitelere giriş vardı onu ayarladım dns lerden . yani ben bi mekana gittimmi adam şifreyi verior telefondan bağlanıyorum bağlandı diyor ama internete giriyorum internet bağlantısı yok diyor. deli oldum

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Hocam şöyle anlatayım benim masaüstü daha doğrusu modem dns i google ın 8.8... şeklinde giden dns i.Telefondan veya dizüstünden girdiğim zaman bağlı gösteriyor ama girmiyordu bende telefonların ve dizüstünün dns ini google in dns i yaptım artık giriyor.Modemin dns ini de öğren büyük ihtimalle değiştirmişlerdir.Dns bölümüne onu yaz gir veya telefon rootlu ise uygun dns leri dns programıyla uğraşmadan bulursun.
    '''Wi-Fi ayarları"nın içerisine girdiğimizde ise karşımıza çevremizdeki kablosuz ağlar geliyor. Burada telefonunuzdaki ek seçenekleri açmanıza yarayan düğmeye basıp "Gelişmiş" düğmesine tıklamanız gerekiyor.
    Daha sonra dinamik ayarlı olarak gelen IP adresi yerine "Statik IP kullan" seçeneğini tercih edip, "DNS 1" ve "DNS 2" kısımlarına örnek olarak Google DNS'i yani 8.8.8.8 / 8.8.4.4 rakamlarını yazabilirsiniz. Google DNS yerine OpenDNS de kullanabilirsiniz. Rakamlar 208.67.222.222 ve 208.67.222.220. ClearCloud'da ise rakamlar 74.118.212.1

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

[quote=Saint]
    Hocam şöyle anlatayım benim masaüstü daha doğrusu modem dns i google ın 8.8... şeklinde giden dns i.Telefondan veya dizüstünden girdiğim zaman bağlı gösteriyor ama girmiyordu bende telefonların ve dizüstünün dns ini google in dns i yaptım artık giriyor.Modemin dns ini de öğren büyük ihtimalle değiştirmişlerdir.Dns bölümüne onu yaz gir veya telefon rootlu ise uygun dns leri dns programıyla uğraşmadan bulursun.
    '''Wi-Fi ayarları"nın içerisine girdiğimizde ise karşımıza çevremizdeki kablosuz ağlar geliyor. Burada telefonunuzdaki ek seçenekleri açmanıza yarayan düğmeye basıp "Gelişmiş" düğmesine tıklamanız gerekiyor.
    Daha sonra dinamik ayarlı olarak gelen IP adresi yerine "Statik IP kullan" seçeneğini tercih edip, "DNS 1" ve "DNS 2" kısımlarına örnek olarak Google DNS'i yani 8.8.8.8 / 8.8.4.4 rakamlarını yazabilirsiniz. Google DNS yerine OpenDNS de kullanabilirsiniz. Rakamlar 208.67.222.222 ve 208.67.222.220. ClearCloud'da ise rakamlar 74.118.212.1

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Aynen onu diyorum.Yok hocam ne demek telefonu sıfır aldıysanız root değildir tabi root garantiden çıkarır bunu söylemem lazım.Ayarlardan girerseniz rootsuz halledersiniz.Vınn ile aram yok o konuda bişey diyemem.İyi forumlar.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Aynen onu diyorum.Yok hocam ne demek telefonu sıfır aldıysanız root değildir tabi root garantiden çıkarır bunu söylemem lazım.Ayarlardan girerseniz rootsuz halledersiniz.Vınn ile aram yok o konuda bişey diyemem.İyi forumlar.
    eyw. saolasın. Son bişey sorucam ben 4.0.4 güncellemek istiyorum İcs yapmak istiyorum root yapmasam olurmu sadece androidin yeni sürümünü ve room u ics yapmak istiyorum

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Ynt: WiFi 'ye Bağlanıyorum Ama İnternete Girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar
    Tabi telefonunuz icin uygun surum varsa neden olmasin.

Mars'tan Selamlar

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu