Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WiFi sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

WiFi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
    merhaba,
    note 2 telefonumda birden bire wifi bağlanamaz oldu.
    wifi ağları seçeneğinde sinyal görünüyor, hatta "bağlanıyor-kaydedildi-güvenli" yazıyor.
    ancak ana menu ekranında wifi ye bağlandığıma dair simge gözükmüyor, nete de giremiyorum.
    IP adresi kısmında da "mevcut değil" yazıyor.
    laptop tan aynı wifi ye bağlanıyorum ama.
    mobil veri ile de bağlanabiliyorum nete.

sorun ne olabilir? nasıl düzeltebilirim?

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu sabah baktığımda ne oldu ise wifi sinyalini görür durumda idi telefonum, nete de girebiliyorum..

Aktif Üye
    Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    39
    38 mesaja 50 teşekkür aldı
    Mevcut bağlı olduğu modemi resetleyin ve bağlantıyı unut deyip tekrar bağlanın

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    bazen bende de oluyor. fakat ana ekrandada görünüyor sinyal vs.. ama veri alışverişi olmuyor.. bağlantıyı unut diyip tekrar tanıtınca düzeliyor :S çok sık olmasada ayda 1 falan karşılaşıyorum..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende bir türlü düzelmedi neden olabilir ? 4.1.2 güncellemesini kies ile yaptıkdan sonra wireless bağlanmaz oldu

Aktif Üye
    Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    39
    38 mesaja 50 teşekkür aldı
    Alıntı karakule_3dfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir türlü düzelmedi neden olabilir ? 4.1.2 güncellemesini kies ile yaptıkdan sonra wireless bağlanmaz oldu
    Odin ile eski sürüme dön istersen yada aynı versiyonu wipeleri yapıp tekrar yükle

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    çok teşekkür ederim telefonu alalı çok olmadığı için dediğin işlemleri bilmiyorum ama yabancı bir videoda an itibari ile bir şeyler buldum *#0011# ancak bu kodu çok kurcalamadan işimi halledip çıktım umarım başkalarınında işini görür ve umarım zararlı bir ayar değildir

Yeni Android Mert Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben 4gun once aldım note 2 ama dun aksamdan berı wıfı agına baglanamıyorum samsunga gıttım bugun onların netıne baglandı telefon eve geldıgım zaman tekrardan bağlanamadım internetime. bunun üzerine telefonu sıfırladım internetin teknik servisini aradım ve oradaki yardımcı olan kişiyle interneti güncelledik beraber ama hala bağlanamıyorum. yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinicem. telefondaki tek sıkıntım bu. bunun haricinde canavar gibi makina diyebilirim.. Tekrardan yardımlarınızı bekliyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Yeni Android Mert Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı karakule_3dfx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim telefonu alalı çok olmadığı için dediğin işlemleri bilmiyorum ama yabancı bir videoda an itibari ile bir şeyler buldum *#0011# ancak bu kodu çok kurcalamadan işimi halledip çıktım umarım başkalarınında işini görür ve umarım zararlı bir ayar değildir
    size zahmet bu sorunu sıkıntıyı nasıl hallettiğinizi yazar mısınız? ben daha hallemedim ve halledemiyorum.. Yardımınız için Şimdiden teşekkürler..

Aktif Üye
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    bende de wifi'ye baglaniyor ama laptop'ta kesilmemesine ragmen telefonda ara sira internet gidip gidip geliyor. sirf bu yuzden costum rom yuklemeyi dusunuyorum, yazilimsal sanirim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!