Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tablet kendi kendine hareket ediyor

Yeni Android alierenaltay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 3 teşekkür aldı

tablet kendi kendine hareket ediyor

Sponsorlu Bağlantılar
    cidden çıldıracam arkadaşlar,kapalıyken bile sorun veriyor,ekranına vurmamak için elimden geleni yapıyorum

birkaç hafta önce tabletin ekranı kırıldı,vatana verdim bende,bugun getirdiler,ekranı değişmişler sağolsun

fakat tablet kendi kendine komut üretiyor kendi kendine sesi açıyor,uygulamadan çıkıyor başka uygulamaya giriyor,kaç yıllık apple kullanıcısıyım böyle bir saçmalık görmedim

bunun olmaması için ne yapmalıyım,önemli de bir işim var,ya buge ben sağ salim çıkamıycam ya da o
    Android Ve İOS İçin Yaptığım Film-Dizi Uygulamama Gitmek İçin [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    arkadaşlar yardım edecek bir kişi yokmu
    Android Ve İOS İçin Yaptığım Film-Dizi Uygulamama Gitmek İçin [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Aktif Üye
    Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    39
    38 mesaja 50 teşekkür aldı
    Ekran değiştin yere götür orda baksınlar bence.

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    yardım lütfeen

Aktif Üye Nextline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırıkkale
    Ettiği Teşekkür
    24
    22 mesaja 22 teşekkür aldı
    Benim tablette de ayni sorunlar oluyodu.pili tamamen bosalttim ardindan kapali bi sekilde full sarj ettim.sorun ortadan kalkti.genelee sarj 25 in altina düştüğünde yapiyodu.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı Nextline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tablette de ayni sorunlar oluyodu.pili tamamen bosalttim ardindan kapali bi sekilde full sarj ettim.sorun ortadan kalkti.genelee sarj 25 in altina düştüğünde yapiyodu.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    bugun sabah uğraştım tabletle,sonra gittim okula,geldim şarjı bitmiş,kendi kendine şajı bitirmiş ama sorunlar aynı yinede :/

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul - Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    2
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Benim eski cihazım çok daha ilgincini yapıyordu...
    Galaxy S2 kullanıyordum bazen durduk yere kendiliğinden sanki görünmez biri kullanıyormuş gibi Mesajlara giriyor yeni mesaj oluşturuyor ingilizce cümleler kurup sonrada çıkıyor googleye giriyor ordanda samsungun sitelerini geziyordu
    Bildiğin geziyordu yani harbiden tıklıyordu sağ sola okuyordu yalandan

Çok uzman bir arkadaşıma götürdüm - bayada korkmuştum telefon kendi kendini akıllı bir şekilde kullanması doğrusu ilginç geldi... Arkadaş PC taktı baya bi işlem yaptı şuan sorun yok
    Ha birde ne olduğunu sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam ''tanıtım açık kalmış'' dedi =D

Hani Türkcell gidersiniz hiç rastladınız mı bilmiyorum orada bazı cihazlar takılı ve açık bir şekilde deneme için durmaktadır, kullanabilirsiniz ama siz kullanmadan önce onlar kendi kendilerini kullanırlar - youtube girer video izler googlede gezer siz ekrana dokunduğunuz an kullanmayı bırakır...
    Buda onun gibi bir şey galiba yani nereden açılıyor bilmiyorum ama tanıtım açık

9. yunusbaligi üyemize teşekkür edenler:

kokonis (30.Mart.2013)

10. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!