Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung galaxy s4 şarj olurken kapanma sorunu

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Angry Samsung galaxy s4 şarj olurken kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
    iyi forumlar arkadaşlar benim bir sorunum var . telefonuma dün gelen 38.8 mb lik güncellemeden sonra telefonumu şarja takmak istediğimde telefon kendiliğinden kapandı açıp tekrar şarja taktım yine kapandı neyse taktım sabaha kadar kapalı şekilde şarj olmuş bugün bu konu hakkında müşteri hizmetlerini aradim dediler servise gönderin yazılımı yüklerken aksaklık olmuştur . bende tamam dedim sonra kafama takıldı telefonu şarja taktım yine kapandı daha sonra samsung kies programı ile üretici yazılı kurtarma modunda tam iki saat bekleyerek yazılımını yeniden baştan sona kendim kurdum bu esnada usb den sarj olurken hiç bir sorun olmadı . sonra dedim düzeldi galiba şarja taktım yine telefon kapanmaya devam etti aklıma şarj aletini fişte biraktigim belki bir dalgalanma sonucu arizlanacagını düşünerek başka bir şarj aleti ( s3) orjinal sarj aleti ile taktım sarja yine telefon şarjda kapandı priz değiştirdim yine aynı sorun bu konu hakkında fikirleri olan yada başına gelen varmi lütfen yardım etsin

Edit. Telefon ısındıkça kendine reset atmaya başladı sürekli reset atiyor wipe data factory reset yaptigim halde sürekli kendine reset atiyor..

Edit 2. arkadaşlar başına gelen arkadaşlar olur diye isterseniz konuyu silmeyebilirsiniz ama sonucu yazmak istiyorum. deneyimli bir android kullanıcısı olarak s4 sarj olurken kapanma aşırı ısınma ve sürekli reset atma yazılımsal gibi gorünsede son olarak bu gün fark ettigim kasada olan açılmadan dolayı değişim talebi ile servise gonderdim telefonu s4 lerin çogunda bu kasada açılma olabiliyor die okumustum ama benimkinin içine a4 kagıdı bile giriyordu )sonuç olarak iade ettim değişim istedim
    Konu arcineo tarafından (03.Haziran.2013 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

2. Buyincoins

Uzman Üye
    elninos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    112
    257 mesaja 402 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı arcineo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi forumlar arkadaşlar benim bir sorunum var . telefonuma dün gelen 38.8 mb lik güncellemeden sonra telefonumu şarja takmak istediğimde telefon kendiliğinden kapandı açıp tekrar şarja taktım yine kapandı neyse taktım sabaha kadar kapalı şekilde şarj olmuş bugün bu konu hakkında müşteri hizmetlerini aradim dediler servise gönderin yazılımı yüklerken aksaklık olmuştur . bende tamam dedim sonra kafama takıldı telefonu şarja taktım yine kapandı daha sonra samsung kies programı ile üretici yazılı kurtarma modunda tam iki saat bekleyerek yazılımını yeniden baştan sona kendim kurdum bu esnada usb den sarj olurken hiç bir sorun olmadı . sonra dedim düzeldi galiba şarja taktım yine telefon kapanmaya devam etti aklıma şarj aletini fişte biraktigim belki bir dalgalanma sonucu arizlanacagını düşünerek başka bir şarj aleti ( s3) orjinal sarj aleti ile taktım sarja yine telefon şarjda kapandı priz değiştirdim yine aynı sorun bu konu hakkında fikirleri olan yada başına gelen varmi lütfen yardım etsin
    Dostum tel3fonu temizkemeden yapilan guncrllemer yada yazilim kurulumlari bu ve v.b hatalar meydana gelebiliyor istersen ayarlar kismindan once telefonu sifirlayin sonra tekrar yazilimibkurun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    YARDIMCI OLABİLDİYSEM

TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANINIZ