Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ROM] [4.2.2] LeWa OS (LeFrog) [08.08.2014]

Gold Üye®
    moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    738
    1,760 mesaja 3,273 teşekkür aldı

[ROM] [4.2.2] LeWa OS (LeFrog) [08.08.2014]

Sponsorlu Bağlantılar
    I am not a dev!
    Not my work!

Device: Samsung i9300
    ROM Base: SuperNexus by Faryaab
    Release: 2014/01/24

Language: english

Developer: checking

Download:

08.08.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

13.06.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

09.05.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

25.04.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

18.04.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

04.04.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

14.03.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

21.02.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

14.02.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

24.01.2014 : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

OTA update weekly: [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Gapps 4.2.2 [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

LewaOS launcher with appdrawer -> [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

Official theme store -> [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

KURULUM : [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

BUGs: checking

ROOT: checking

I used TWRP to flash this ROM (ROMU YÜKLEMEK İÇİN TWRP RECOVERY KURMALISINIZ !!!) [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ] VEYA [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ]

"screenshots"

[/SIZE]

Copyright © 2011-2013 Le Frog Technology (Shanghai) Co., Ltd Shanghai
    Konu moonlight tarafından (19.Ağustos.2014 Saat 22:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Güncelleme

2. 3 kişi moonlight üyemize teşekkür etti:

dmx (06.Şubat.2014),oxuss22 (05.Şubat.2014),zitro.men (24.Mayıs.2014)

3. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!

Gold Üye®
    moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    738
    1,760 mesaja 3,273 teşekkür aldı
    rezerve.........

Yardım Sever Üye oxuss22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    105
    46 mesaja 52 teşekkür aldı
    Ahanda meshur lawa Bende aksam ne yapsam diye düşünüyodum ))

Ettiği Teşekkür
    105
    philz Cwm si olmaz mı ? Twrp nereden çıktı hocam yaw. Odinle mi yükleyeceğiz TWRPyi flashlasa mı?Tekrar Philze dönmek istedin şimdi ne yapacağım =?

EK: öyle böyle kurdum. Lewa şahane. IOS gibi maşallah çok iyi. Ama COLOROS romdaki gibi Google düşmanlığı devam ediyor. Gmail yada market kullanımdışı. Hesaplara gmai adresini senkronize edemedimm.
    Konu oxuss22 tarafından (06.Şubat.2014 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    33
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı oxuss22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    philz Cwm si olmaz mı ? Twrp nereden çıktı hocam yaw. Odinle mi yükleyeceğiz TWRPyi flashlasa mı?Tekrar Philze dönmek istedin şimdi ne yapacağım =?

EK: öyle böyle kurdum. Lewa şahane. IOS gibi maşallah çok iyi. Ama COLOROS romdaki gibi Google düşmanlığı devam ediyor. Gmail yada market kullanımdışı. Hesaplara gmai adresini senkronize edemedimm.
    tembelliğimi mazur görüp bahsedilenlerin cwm den farkını söyler misiniz? ayrıca google hesapları hakkındaki düşüncenize katılıyorum, bu konudaki gelişmeleri takip ediyor, güncel yorumlarınızı bekliyorum.
    Anlamadığım bir nokta daha var; bu miui ve türevleri romlar neden hala sorunlu diye gördüğümüz 4.2.2 ler üzerine geliştirilmeye devam ediliyor? Başladıklarını bitirip tamamen stabil hale getirmek mi amaçları
    Konu Cndx00 tarafından (06.Şubat.2014 Saat 01:49 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    105
    Alıntı Cndx00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tembelliğimi mazur görüp bahsedilenlerin cwm den farkını söyler misiniz? ayrıca google hesapları hakkındaki düşüncenize katılıyorum, bu konudaki gelişmeleri takip ediyor, güncel yorumlarınızı bekliyorum.
    Anlamadığım bir nokta daha var; bu miui ve türevleri romlar neden hala sorunlu diye gördüğümüz 4.2.2 ler üzerine geliştirilmeye devam ediliyor? Başladıklarını bitirip tamamen stabil hale getirmek mi amaçları
    dostum bahsedilen TWRP menüleri dikdörtgen halde ilkel bi yapı =) Moonlight hocanın verdiği linleri tıklarsan menü kuruluyor. merkette bile var. TWRP yaz çıkar. Çinliler 4.2.2 hastası. O yapı yaygın orada. 4.3 ne getirdi ki zaten? Daha hızlı olacağı söylendi ama 4.2.2 daha hızlı. 4.1.2 nin 4.3 ten ne eksiği var ? 4 lü sekmeli ayar mı? Ekran kilidi widget yapısı mı ? Işıklı efekt mi? hepsi gereksiz. bak çinlii arkadaş iOS tarzı romlar yapıyor. hemde android altyapısıyla.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    33
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    dostum bahsedilen TWRP menüleri dikdörtgen halde ilkel bi yapı =) Moonlight hocanın verdiği linleri tıklarsan menü kuruluyor. merkette bile var. TWRP yaz çıkar. Çinliler 4.2.2 hastası. O yapı yaygın orada. 4.3 ne getirdi ki zaten? Daha hızlı olacağı söylendi ama 4.2.2 daha hızlı. 4.1.2 nin 4.3 ten ne eksiği var ? 4 lü sekmeli ayar mı? Ekran kilidi widget yapısı mı ? Işıklı efekt mi? hepsi gereksiz. bak çinlii arkadaş iOS tarzı romlar yapıyor. hemde android altyapısıyla.
    Tamam şimdi eksik noktalar tamamlandı, twrp kullanmıştım hatırladım şu an 4.4.2 kitkat fusion rom kullanıyorum özellikle kilit ekranı bildirim şekli çok hoşuma gitti galiba 4.2.2 den ziyade 4.3 e daha sıcak bakmamın sebebi bu konudaki ilgimdir. Teşekkür ederim yorumun için

Aktif Üye dmx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    44 mesaja 80 teşekkür aldı

Rom hakkında görüşlerini yazarmısın. Miui den daha akıcı diyorlar, takılma, donma, hata gibi şeylerle karşılaştın mı? Bugün işten güçten bir fırsat bulursam tekrar kurmayı deneyeceğim. Zira daha evvel CWM ile denemiştim kurulumda hata veriyordu..

Aktif Üye dmx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    44 mesaja 80 teşekkür aldı
    Az önce kurmayı denedim, CWM 6.0.4.7 kurulu, apk olarak da TWRP yi kurdum. TWRP den wipe yada rom kurmak istediğimde direk olarak CWM a yönlendiriyor, oradan kurmak istediğimde ise hata veriyor.

CWM u tamamen silip mi TWRP den kurulum yapılması gerekiyor? Eğer öyle ise CWM nasıl siliceğiz? Ultimate kernel cleaning yaptım, yine kurulum yapamadım.

Ettiği Teşekkür
    105
    Sponsorlu Bağlantılar
    Alıntı dmx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rom hakkında görüşlerini yazarmısın. Miui den daha akıcı diyorlar, takılma, donma, hata gibi şeylerle karşılaştın mı? Bugün işten güçten bir fırsat bulursam tekrar kurmayı deneyeceğim. Zira daha evvel CWM ile denemiştim kurulumda hata veriyordu..
    Romu daha önceki telefonumda da kullanmıştım. Akıcı hızlı bir romdur. Mıuı tarzında kendi çapında daha orijinal bölümleri varr. IOS 7 deki gibi uçan baloncuklar karşılıyor sizi daha başlangıçta. Temaları filan da var. Coloros romuda sevmiştim. Bu Romlar şişkşnlik yapmıyor ve seri. Ama google uygulamalarını YÜK-LE-YE-Mİ-YO-RUZ. Yöneticilerin bilgisine...

13. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu