Sponsorlu Bağlantılar
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Skype ters görüntü.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Skype ters görüntü.

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar cihazım Samsung Galaxy S Plus , android marketten skype uygulamasını indirdim skype'nin kendi geliştirdiğini, skype sorunsuz çalışıyor ön kamera ile ses sorunu falanda yok. Fakat laptop ile denemek için görüntülü konuşma yapayım dedim goruntu ters oluyor.
    Kısaca söyle aciklayim, Laptop kullanıcısındaki skype'da, telefonun ön kamerasındaki goruntunun düzgün olması için telefon saat yönünde cevirmek gerekiyor, düz veya saat yönü tersinde olunca goruntu başasağı oluyor laptop kullanıcısında.
    Telefonda ise laptop kullanıcısının görüntüsü tek bir yerde sabit. o da telefonu saat yonu tersinde cevirince. ama boyle olunca laptop kullanıcısında ters cikiyor goruntu. Ben laptop kullanıcısıyla aynı yonde konusma yaptigimda laptop kullanıcısı beni ters goruyor.
    Goruntuyu her iki kullanıcıda da nasil aynı yonde denk getirecegiz.

Bu durum nasil aşılır bilemedigimden forumda da baska yerde goremedigimden burda actim biraz karisik gelebilir, bir bilen, aynı sorunu yasayan, duzeltebilen varsa paylasabilir mi bizimle ?

2. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Yeni Üye
    Nereden
    Ankara, Turkey, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Çözümünü bilmiyorum ama benim de Skype la ilgili başka bir sorunum var Hazır konu açılmışken ben de sorayım dedim. Telefon i9100. Kişi listemdekiler online oldukları halde çevrimdışı görüyorum. Bu sorunu benden başka yaşayan var mı, ya da bi çözüm yolu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler...

Android®
    Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,385 teşekkür aldı
    Görüntünün ters olması gibi şikayetler yazılımla alakalı büyük ihtimalle. Eski versiyonlarını indirmeyi deneyin ya da yeni versiyonu bekleyin. Skype'a geri bildirimde de bulunabilirsiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    STR, Skype'da durumunuz cevrimdisi ise butun listeyi cevrimdisi gosteriyor, belki dikkattenizden kacmistir diye bu ayrintiyi belirteyim istedim. Cevrimdisi durumla giriyorsaniz bundan kaynaklaniyor olabilir. Ama hersey normalse bende bilmiyorum,
    Bilal bey buyuk ihtimal dediginiz gibi yazılımsal birsey, telefon ozelligine gore karsi tarafinda ekraninin oynamasi gerekir duz veya yan yaptigimizda ama bunda goruntu hep sabit tek bir yonde. Acaba baska arkadaslar da varmi ayni durumu yasayan ?

6. under7 üyemize teşekkür edenler:

STR (03.Şubat.2012)

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara, Turkey, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    10
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    under7, sanırım söylediğin gibiymiş. Daha önce de çevrimiçiydim ama durumu bi kaç kez değiştirince düzeldi. Sağolasın.

Yeni Android
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Aynı sorun bendede var rotate sorunu bende galaxy plus kullanıyorum . Görüntü bende düzgün olduğunda pc de başüstü (ters) görünüyor . telefonu diğer türlü yatırdığımda bu sefer pc deki kişi bende ters görünüyor ben pc de düzgün görünüyorum aslında program 90 derece dönse sorun kalmayacak ama programda sanırım sorun bu arada tangoyu deniyecem sizde denediniz mi böyle bi sorun varmı ?

9. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!