Sponsorlu Bağlantılar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefona Kayıtlı Olan GMAIL hesabını güncelleme veya silme(Fab. Ayarlarına Dönmeden)

Gold Üye®
    mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı

Lightbulb Telefona Kayıtlı Olan GMAIL hesabını güncelleme veya silme(Fab. Ayarlarına Dönmeden)

Sponsorlu Bağlantılar
    Telefona tanımlanmış olan Gmail hesabınızı fabrika ayarlarına dönmeden silmek veya başka bir gmail hesabı ile degiştirmek için güncelleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle telefonunuzun rootlu olması gerektiğini belirteyim , data/system klasörüne girip buradaki accounts.db dosyasını silin , bu telefona kayıtlı olan GMAIL hesabınızın kayıtlı olduğu sistem klasörü, bu işlemden sonra tek yapmanız gereken telefonu yeniden başlatmak. Hesap kurulumlarını tekrar yapmanızı isteyecek.

Not: sistem klasörüne ulaşmanızı sağlayacak herhangi bir dosya yöneticisi gerekiyor elbette, ve en önemlisi BU İŞLEM HESABINIZA KAYITLI OLAN TÜM BAĞLANTI VERİLERİNİ YOK EDER. REHBER, MAİLLER, BAĞLANTI YEDEKLERİ VB GİBİ.
    [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ] <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

2. 4 kişi mozug üyemize teşekkür etti:

Bilal Akgunduz (17.Mart.2012),cemx (31.Ekim.2012),gizembb (30.Temmuz.2012),tokayto (14.Aralık.2012)

3. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
    Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    klasörü bulamıyorum , nerden bakabilirim?

Gold Üye®
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    Cihazı rootlayıp bir dosya yöneticisi ile bakabilirsiniz dosya iceriklerine

SGS+ Tapatalk MCMV
    [Bağlantıları sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir. ] <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

Yeni Android
    Nereden
    LYON
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    biraz daha sade dille açıklayabilirmisiniz,dosyalarım kısmındamı acaba bu data/system klasörü,yani bu external_sd documents download gibi klasörlerin olduğu kısımda mı?

Gold Üye®
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    Dosyalarımm kısmında değil ana dizinde yani, telefonu rootlayıp ana dizine ulaşmanız gerekiyor.

8. mozug üyemize teşekkür edenler:

paipai (31.Ekim.2012)

Yeni Android
    Nereden
    LYON
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    google hesabını sıfırladım.telefonu kapatıp tekrar açtığımda kabusum olan şey yani kaldırdıgım tüm uygulamalar go launcher vs hepsi geri gelmiş.herşeyi usulüne uygun yapıyorum rootluyorum telefonu.yükleme sırasında hiçbir sorun çıkmıyor.sonra telefon açıldıgında tum uygulamalar yine yerinde.itinayle tek tek kaldırıyorum hepsini.herhangi sebepten dolayı telefonu kapatıp açtıgımda yine yerli yerinde hepsi.sanki telefonumun fabrıkadan cıkmıs ayarı go lancher ve dıger yukledıgım uygulamalar varmıs gibi davranıyor.fabrika ayarlarına dondugumde herseyin silinmesi gerekirken tam tersi tüm uygulamalar geri geliyor.MOZUG ÜSTAD NE DİYORSUN BU İŞE ?

Gold Üye®
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aynı google hesabınla mı giriş yapıyorsun ?

Aktif Android cemx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Ettiği Teşekkür
    21
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Alıntı mozug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefona tanımlanmış olan Gmail hesabınızı fabrika ayarlarına dönmeden silmek veya başka bir gmail hesabı ile degiştirmek için güncelleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle telefonunuzun rootlu olması gerektiğini belirteyim , data/system klasörüne girip buradaki accounts.db dosyasını silin , bu telefona kayıtlı olan GMAIL hesabınızın kayıtlı olduğu sistem klasörü, bu işlemden sonra tek yapmanız gereken telefonu yeniden başlatmak. Hesap kurulumlarını tekrar yapmanızı isteyecek.

Not: sistem klasörüne ulaşmanızı sağlayacak herhangi bir dosya yöneticisi gerekiyor elbette, ve en önemlisi BU İŞLEM HESABINIZA KAYITLI OLAN TÜM BAĞLANTI VERİLERİNİ YOK EDER. REHBER, MAİLLER, BAĞLANTI YEDEKLERİ VB GİBİ.
    gayet iyiymiş ben telefonu babamla değiştirdiğimde bunu bilseydim formatlamazdım
    Fizik Mühendisi

Yeni Android fidaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    Sırayla süperuser ve root browser'ı yükle.Sonra Root Browser'a gir orda sırsyla data/system/accaunts db dosyasını bulursun.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Sponsorlu Bağlantılar
    Sırf bu olayı yapamadıgımdan telefonumu yenıden kurmustum neyse tecrube oldu bıze de

14. Andronova v3'ü Hemen İndirin, Hediye Kazanın!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu